Hafta Sonu Film Keyfi FOXLIFE’ta

Hafta Sonu Film Keyfi FOXLIFE’ta

FOXLIFE, yabancı filmlerle hafta sonu akşamlarına keyif katıyor. Hollywood’un en beğenilen yapımları her cumartesi ve pazar saat 21.30’da izleyicilerle buluşuyor.

Bolivya’da başkanlığa oynayan bir aday anketlerdeki kötü sonuçların üzerine Amerikalı bir ekipten destek almaya karar verir. Strateji kurmak konusunda fazlasıyla yetenekli olan Jane Bodine bu kirli savaşı hem müşterisi hem de kendi itibarı için kazanmak adına elinden geleni yapacaktır. Başrollerinde Sandra Bullock ve Billy Bob Thornton’ı izleyeceğimiz 2015 yapımı “Bizim Adımız Kriz” (Our Brand is Crisis), 18 Mayıs Cumartesi günü saat 21.30’da FOXLIFE’ta.

Başarılı bir reklamcı olan Howard, yaşadığı büyük bir trajedinin arkasından hayattan kopmuştur. Arkadaşlarını endişelendiren ve yaşamın anlamını sorgulayan Howard Aşk, Zaman ve Ölüm’e birer mektup yazar. Mektuplarına cevap almak ise beklemediği bir şey olacaktır. Hellen Mirren, Will Smith, Edward Norton, Keire Knightley, Kate Winslet ve Michael Peña gibi güçlü bir kadroyu bir araya getiren “Gizli Güzellik” (Collateral Beauty), 19 Mayıs Pazar günü saat 21.30’da FOXLIFE ekranlarında.

Bir dergi yazarı olan Andie, sınırlarını zorlamak için kadınların erkekleri kendilerinden soğutan davranışları ile ilgili bir yazı yazmaya karar verir. Amacına uygun bir sevgili adayı ararken Andie’nin karşısına bütün kadınları kendisine aşık edebileceği konusunda çok emin olan ve hatta bu konuda arkadaşlarıyla bir iddiaya girmiş olan Ben çıkar. Kate Hudson ve Matthew McConaughey’in başrollerinde yer aldığı “Bir Erkek 10 Günde Nasıl Kaybedilir” (How to Lose a Guy in 10 Days), 25 Mayıs Cumartesi günü saat 21.30’da FOXLIFE’ta.

Sevmediği bir işyerinde sıkışıp kalan Kirk, çok başarılı ve güzel bir kadın olan Molly kendisine aşık olduğunda şansına inanmakta zorlanır. Molly’nin kendisi için çok fazla olduğuna herkesten önce ikna olan Kirk, bu ilişkiyi nasıl yürüteceğini düşünmeye başlar. “Bu Kız Beni Aşar” (She’s Out of My League), 26 Mayıs Pazar günü saat 21.30’da FOXLIFE’ta izleyicilerle buluşuyor.

Hollywood’un en prestijli yapımları ve en ünlü yüzlerini bir araya getiren FOXLIFE; D-Smart, KabloTV ve Tivibu platformlarından izlenebiliyor.

Tüm Yorumlar0
Scroll Top