Ransom 3. Sezonuyla İzleyiciyle Buluşuyor

Ransom 3. Sezonuyla İzleyiciyle Buluşuyor

Kriz ve rehineler konusunda arabulucu olarak çalışan Eric Beaumont ve Kriz Yönetim ekibi, bir yandan zorlu kaçırılma ve rehine vakalarını çözerken bir yandan da kişisel hayatlarını dengede tutmak için çabalıyor. İnsan davranışları üzerine iç görüleri sayesinde en zorlu vakaların üstesinden kolaylıkla gelen Eric, en tehlikeli suçlularla karşı karşıya kaldığında bile sakinliğini koruması ve şiddete başvurmamasıyla tanınıyor. İnsanları kolaylıkla manipüle edebilme becerisi ise onu iş hayatında hep bir adım öne geçirse de ailesi, arkadaşları ve hatta çalışma arkadaşlarıyla arasında çıkabilecek sorunları ise kaçınılmaz kılıyor. Eric ve ekibinin gerilim ve stresli yaşantılarını konu alan “Ransom”, yeni sezonuyla FOXCRIME ekranlarına dönüyor.

Soluksuz izleyeceğiniz polisiye dizi Ransom”,ilk iki sezonunun hemen ardından başlayacak 3. sezonuyla 14 Haziran Cuma günü FOXCRIME’da başladı.

Dünyanın en iyi suç ve polisiye dizilerinin adresi FOXCRIME; D-Smart, KabloTV, Tivibu ve TV+platformlarından izlenebiliyor.

İlgili Linkler
Dizi Haberleri foxcrime Ransom
Tüm Yorumlar0