Eypio’dan Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu Filmi için Özel Şarkı

Eypio’dan Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu Filmi için Özel Şarkı

Spor dünyasının unutulmaz ismi Naim Süleymanoğlu’nun hayatı,  birkaç ay içinde vizyona girecek. Ayla, Müslüm gibi filmlerin yapımcılığını üstlenen  ünlü yapımcı Mustafa Uslu’nun şirketi Dijital Sanatlar Yapımevi tarafından hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor. Çekimleri Türkiye’nin ardından Bulgaristan’da devam eden “Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu”  filmi için özel bir şarkı bestelendi.

Türk Rap müziğinin sevilen sanatçısı Eypio, uluslararası spor dünyasına adını yazdıran, “Cep Herkülü” lakaplı Naim Süleymanoğlu’nun adını taşıyan ve spor serüvenini anlatan film için “Naim” isimli bir şarkı besteledi.  Filmden de görüntüler eklenerek tasarlanan klip izleyicinin beğenisine sunuldu.  “Bir derdin varsa Naim gelir kaldırır “sözleri sosyal medyanın gündemine oturdu.

Barış Pirhasan’ın senaryosunu yazdığı filmin yönetmen koltuğunda Özer Feyzioğlu oturuyor.  Başrolde Naim Süleymanoğlu’nu( Cep Herkülü) canlandıran isim Hayat Van Eck canlandırırken;  kadrosunda Yetkin Dikinciler, Gürkan Uygun, Selen Öztürk, Levent Ülgen,  Renan Bilek, Barış Kıralioğlu, Bülent Akış, Maria Rumeneva, İsmail Hacıoğlu gibi usta ve genç oyuncuları seyircisiyle buluşturuyor.

Naim Süleymanoğlu’nun hayat öyküsünü konu alan “Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu”  25 Ekim 2019 tarihinde vizyona giriyor.

İlgili Linkler
Sinema Haberleri
Selim Şentürk
Selim Şentürk Sinemecra Yazarı
Tüm Yorumlar0
Scroll Top