Digiturk Üyelerine Bayram Müjdesi

Digiturk Üyelerine Bayram Müjdesi

Digiturk, Kurban Bayramına özel film ve dizi  kanallarını tüm üyelerine ücretsiz olarak açıyor. beIN SERIES ve beIN MOVIES kanallarının şifresiz yayınları 10 Ağustos 2019, Cumartesi gününden 14 Ağustos 2019, Çarşamba akşamına kadar devam edecek.

Tüm Digiturk üyeleri ayrıca, bayram boyunca film ve dizi içeriklerini beIN CONNECT uygulaması üzerinden de diledikleri yerde ve zamanda izleyebilecekler.

Ödüllü yapımlar Digiturk üyelerini bekliyor

Bu sene 5 dalda Oscar adayı olup ‘En İyi Film’, ‘En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu’ ve ‘En İyi Özgün Senaryo’ dallarında altın heykelciğe ulaşan ‘Green Book’ (Yeşil Rehber), dinozorların adadan çıkıp tüm dünyaya yayılmasının önünü açan ‘Jurassic World: Fallen Kingdom’ (Jurassic World: Yıkılmış Krallık) ve okyanusun derinliklerinden gelen dev köpekbalığına karşı Jason Statham’ın amansız mücadelesini konu alan ‘The Meg’ (Meg: Derinlerdeki Dehşet) yapımları da bu bayramda Digiturk üyelerini bekliyor.

Ayrıca komediden maceraya ailece geçirilecek eğlenceli dakikalar için beIN MOVIES kanallarında en sevilen yapımlar sinemaseverlerle buluşacak.

Bayram tatilinde evlerinde olmayacak Digiturk üyeleri de bu fırsatı kaçırmayacak. Tüm Digiturk üyeleri yabancı dizi ve film kategorilerindeki içerikleri beIN CONNECT üzerinden zaman ve mekandan bağımsız olarak bayram süresince izleyebilecekler.

Selim Şentürk
Selim Şentürk Sinemecra Yazarı
Tüm Yorumlar0