FOXCRIME’da Pazar Maratonu ile Kesintisiz Dizi Keyfi Zamanı

FOXCRIME’da Pazar Maratonu ile Kesintisiz Dizi Keyfi Zamanı

FOXCRIME’ın en sevilen dizilerinden ‘’Deep State’’, “ Proven Innocent”, ‘’Elementary’’, “Shades of Blue” ve ‘’The Rookie’’ Türkçe dublajlı ve orijinal dilinde Türkçe alt yazı seçeneği ile Aralık ayı boyunca FOXCRIME Pazar Maratonunda izleyiciyle buluşuyor.

Tüm dünyada 50’den fazla ülkede yayınlanan ve ilk sezonuyla büyük beğeni toplayan Deep State, derin devletin karanlık dünyasını konu alıyor. Heyecan ve aksiyon dolu “Deep State” 2. sezon son 5 bölümü ile 1 Aralık Pazar günü saat 14.30’da FOXCRIME ekranlarında.

Masum olduğu halde kendini parmaklıklar ardında bulan insanları kurtarmayı kafasına koyan Madeline Scott’un mücadelesini konu alan “Proven Innocent” 1.sezon ilk 5 bölümü ile 8 Aralık Pazar günü saat 14.30’da FOXCRIME ekranlarında.

Sherlock Holmes hikayelerine modern bir bakış açısı sunan ve Lucy Liu ile Johnny Lee Miller’ı başrollerde izlediğimiz “Elementary” 7. Sezon son 5 bölümü ile 15 Aralık Pazar günü saat 14.30’da FOXCRIME ekranlarında.

Aldığı rüşvetlerle kızına iyi bir hayat sunmaya çalışan ama işin sonunda kontrolü kaybederek FBI’la iş birliği yapmak zorunda kalan bir dedektifin mücadelesini konu alan “Shades of Blue”, 2. Sezon son 5 bölümü ile 22 Aralık Pazar günü saat 14.30’da FOXCRIME ekranlarında.

LAPD adına polis memuru olma hayalini sürdürmek için rahat ve küçük kasaba hayatından vazgeçerek Los Angeles’a taşınan John Nolan’ın maceralarını konu alan polisiye dizi The Rookie 2. Sezon ilk 5 bölümü ile 29 Aralık Pazar günü saat 14.30’da FOXCRIME ekranlarında.

FOXCRIME; D-Smart, KabloTV, Tivibu veTV+platformlarından izlenebiliyor.

İlgili Linkler
Sinema foxcrime
Scroll Top