FOX Networks Group Kanalları D-Smart Go’da İzleyiciyle Buluşuyor

FOX Networks Group Kanalları D-Smart Go’da İzleyiciyle Buluşuyor

FOX Networks Group Türkiye bünyesinde yer alan FOXLIFE, FX, FOXCRIME, National Geographic, National Geographic WILD, Nat Geo People, 24Kitchen, BabyTV ve FOXSPORTS kanallarını izleyiciyle buluşturan D-Smart platformu, şimdi de tüm dünyada ses getiren binlerce saat içeriğe ev sahipliği yapan bu kanalları D-Smart GO platformuna taşıyor.

Nefes kesen belgeselleri izleyiciyle buluşturan National Geographic kanalları D-Smart GO’da!

Bilimin, keşfin ve hikaye anlatımının gücüne inanarak 130 yılı aşkın bir süredir dünyanın en güvenilir markalarından biri olmayı sürdüren National Geographic; Free Solo, 25 Litre, Sıra Dışı Bir Kaya, Deha, Mars ve Cosmos gibi ödüllü yönetmenlerden nefes kesen belgeselleri, dünyaca ünlü oyuncuların ve National Geographic kaşiflerinin yer aldığı kaliteli yapımları ve ses getiren lokal prodüksiyonları D-Smart GO izleyicileriyle buluşturuyor. Vahşi yaşamın en çarpıcı anlarını ve hayvan krallığının en sıra dışı üyelerini konuk eden National Geographic WILD, tutkulu ve maceraperest insanların ilham veren öykülerine yer veren Nat Geo People da bundan böyle D-Smart GO’da.

Heyecanla beklenen yabancı dizi, film ve programlar D-Smart GO izleyicileriyle buluşuyor!

Tüm dünyada ses getiren birçok yapımı Türkiye’deki izleyicilerle buluşturan FOXLIFE, FX ve FOXCRIME da D-Smart GO’da izleyiciyle buluşuyor. D-Smart GO üyeleri NCIS New Orleans, CSI, Law & Order: SVU, Homeland, Macgyver, Bull, gibi dünyanın en iyi suç ve polisiye dizilerinin adresi FOXCRIME’a rahatça erişebilirken çok sevilen yabancı filmler, This Is Us, 9-1-1, Madam Secretary, Empire, Grey’s Anatomy gibi popüler diziler ve çok ödüllü gece yarısı şovu The Late Late Show with James Corden gibi birçok sevilen içeriği FOXLIFE’ta izleyebiliyor. D-Smart GO üyeleri ayrıca The Walking Dead, American Horror Story, Ray Donovan, Atlanta, Billions gibi dünyada milyonlarca hayranın heyecanla takip ettiği fenomen dizilerin yanı sıra The Simpsons gibi ünlü animasyonları FX kanalında takip edebiliyor.

FX’in ses getiren yeni dizisi War Of The Worlds tüm bölümleriyle D-Smart GO’da!

H.G. Wells’in zamansız eserinden televizyona uyarlanan, başrollerinde Gabriel Bryne, Elizabeth McGovern, Léa Drucker gibi ünlü isimlerin yer aldığı bilim kurgu ve dram türündeki dizi “War Of The Worlds” D-Smart GO izleyicisiyle buluşuyor. İnsan türünü yeryüzünden silebilecek güçte bir uzaylı saldırısının ardından yaşananları konu alan yeni dizi “War of The Worlds” FX yayınından hemen sonra izleyicilerin istedikleri zaman istedikleri yerde izleyebilmeleri için tüm bölümleri ile D-Smart GO’da olacak.

İzleyiciler dünyada en çok tüketilen yapımlara dilediği zaman erişebilecek!

D-Smart ile mevcut iş birliklerini bir adım öteye taşıdıklarını ve D-Smart GO izleyicilerinin birbirinden iddialı yeni içerikler ile buluşması konusunda çok mutlu olduğunu belirten FNG Türkiye Tematik Kanallardan Sorumlu Genel Yayın Yönetmeni Yadigar M. Belbüken; “İzleyicilerimizin dilediği zaman farklı cihazlarda içerik tüketmek istediğini ve izleme deneyimine gittikçe daha fazla önem verdiğini görüyoruz. Bu beklentiyi karşılamak adına D-Smart ile güzel bir ortaklığa imza attık. Bu anlaşma sayesinde D-Smart GO izleyicileri dünyada en çok tüketilen yapımlara dilediği zaman erişebilecek.”dedi.

FOX Networks Group Türkiye ile yıllardır süren işbirliklerini yeni bir platforma taşımanın verdiği memnuniyetten bahseden D-Smart İçerik ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Başar Başarır; “Teknik özellikleri ve içerik havuzuyla Türkiye’nin en iyi OTT platformu olan D-Smart GO’yu her geçen gün daha da zenginleştiriyoruz. Geniş yelpazedeki izleyici kitlesine hitap eden FNG kanallarını da platformumuza eklemekten gerçekten büyük mutluluk duyuyoruz. Dönemin dinamiklerini, trendleri ve izleme alışkanlıklarını göz önünde bulundurarak önümüzdeki dönemde aksiyonlarımıza devam edeceğiz.” dedi.

İlgili Linkler
TV D-Smart GO FOX Networks Group
Tüm Yorumlar0
Scroll Top