Cardinal Yeni Sezonuyla FOXCRIME’da İzleyiciyle Buluşuyor

Cardinal Yeni Sezonuyla FOXCRIME’da İzleyiciyle Buluşuyor

FOXCRIME ekranlarının ilgiyle takip edilen dizisi Cardinal Giles Blunt’ın romanından uyarlanan Kanadalı bir dedektifin mücadele ile geçen hikayesini konu alıyor. Cardinal ikinci sezonuyla 23 Ocak’tan itibaren her perşembe saat 20.30’da FOXCRIME ekranlarında izleyicileriyle buluşuyor.

Cardinal’de, karanlık ve puslu bir geçmişe sahip olan dedektif John Cardinal ve ortağı Lisa Delorme Kanada’da suça karşı yürütülen operasyonların içinde yer alıyor. Oldukça ilginç bir cinayet vakasına denk gelen ikili, 13 yaşındaki küçük bir kızın cesedini buza gömülmüş bir şekilde buluyor. Cinayeti çözebilmek için yoğun çaba gösteren iki dedektifin cinayetteki sırların ortaya çıkmaya başlamasıyla temposunu arttıran dizide yeni gizemler de ardı ardına geliyor. Merakla beklenen dizi Cardinal yeni sezonuyla Türkçe dublajlı ya da orijinal dilinde Türkçe alt yazı seçeneği ile 23 Ocak’tan itibaren her Perşembe saat 20.30’da FOXCRIME ekranlarında.

Dizinin oyuncu kadrosunda Billy Campbell, Karine Vanasse ve Glen Gould gibi etkileyici isimler yer alıyor. Yapımcı ve Yönetmen koltuğunda ise Orphan Black dizisinde yönetmen-yazar olarak bulunan Aubrey Neal, Minuit Le Soir ve 19-2 dizilerinde görev alan Daniel Grou oturuyor. Ayrıca Rookie Blue, Flashpoint, Orphan Black dizilerinin yazarı olan Russ Cochrane ismini de bu dizide görüyoruz.

Dünyanın en sevilen suç ve polisiye dizilerinin adresi FOXCRIME; D-Smart, KabloTV, Tivibu veTV+platformlarından izlenebiliyor.

İlgili Linkler
Dizi Haberleri foxcrime
Tüm Yorumlar0