Oscar Kazanan ve Oscar Adayı Olan Filmler Digiturk’te İzleyiciyle Buluşuyor

Oscar Kazanan ve Oscar Adayı Olan Filmler Digiturk’te İzleyiciyle Buluşuyor

Bütün dünyada merakla beklenen 92. Akademi Ödül Töreni, Dolby Theatre’da sabahın ilk ışıklarına kadar süren görkemli bir geceye sahne oldu. Digiturk, bu yıl bir ilki gerçekleştirerek Barbaros Tapan ve Lara Bayer’in Al halıdan yaptığı röportajlarla bu unutulmaz heyecanı zirveye taşıdı. Şimdi de Oscar’a uzanan filmler Digiturk ekranlarında sinemaseverler ile buluşuyor.

Dünyaca Meşhur isimlerin boy gösterdiği Oscar heyecanını Barbaros Tapan ve Lara Bayer’in yaptığı bağlantılarla en üst düzeyde yaşatan Digiturk, İstanbul stüdyolarında da Yekta Kopan’ın sunumu, Mehmet Açar, Melis Behlil ve Ceylan Atınç’ın değerlendirmeleriyle Dolby Theatre ile eşzamanlı olarak töreni bütün ayrıntılarıyla aktardı. Oscar rüzgarını sinemaseverler ile haftalar öncesinden buluşturan Digiturk, bütün üyelerini beIN MOVIES OSCARS kanalıyla unutulmaz geceye hazırladı ve gece boyu süren töreni yerinden izleyerek, röportajları izleyiciyle buluşturdu.

Heyecanla beklenen törende Oscar’a uzanan filmlerden bir bölümü hali hazırda Digiturk’te yer alırken, bir bölümü da çok yakında sinemaseverler ile buluşacak.

Digiturk ekranlarını renklendiren Oscar ödüllü filmler şöyle:

En İyi Film, Yönetmen, Özgün Senaryo, Uluslararası Film kategorilerinde Oscar alan “Parazit” (Parasite), Nisan ayından itibaren Digiturk izleyicisi ile buluşacak.

Şubat ayında, En İyi Şarkı Oscarlı “Rocketman” ve En İyi Animasyon Oscar’ı alan “Oyuncak Hikayesi 4” (Toy Story 4) Digiturk ekranlarında yer alırken En İyi Erkek Oyuncu ve Müzik dalında ödüle uzanan “Joker” ise izle-öde servisiyle izleyiciyle buluşuyor.

Bunların yanında, En İyi Kadın Oyuncu Oscar’ını kazanan “Judy”, En İyi Uyarlama Senaryo Oscar’ı alan “Tavşan Jojo” (Jojo Rabbit) ve En İyi Kurgu ve Ses Kurgusu Oscar’larının sahibi “Asfaltın Kralları” (Ford v Ferrari) ise çok yakında Digiturk’te.

Farklı kategorilerde Oscar’a aday gösterilen ve Digiturk’te yayında olan ya da çok yakında yayına girecek içerikler ise şöyle:

Dolor y Gloria, Richard Jewell, Knives Out, Les Miserables, I Lost My Body, How To Train Your Dragon: The Hidden World, Maleficent: Mistress of Evil, Star Wars: Episode IX – The Rise of Skywalker, Breakthrough, Frozen 2, Ad Astra, Avengers: Endgame, The Lion King.

İlgili Linkler
Sinema Haberleri digiturk
Tüm Yorumlar0
Scroll Top