Amy Adams’ın Başrolünde Oynadığı The Woman in the Window’dan Tanıtım Fragmanı Paylaşıldı

Amy Adams’ın Başrolünde Oynadığı The Woman in the Window’dan Tanıtım Fragmanı Paylaşıldı

A.J. Finn’in New York Times Çok Satanlar listesine 1 numaradan giren “Penceredeki Kadın” (The Woman in the Window) romanının Amy Adams‘ın başrolünde yer aldığı filminin tanıtımı yayımlandı. Pena Yayınları’nın ülkemizde Penceredeki kadın ismiyle okuyucuyla buluşan ve psikolojik belirsizlikleriyle Alfred Hitchcock’un Rear Window filmine benzetilen romanının uyarlaması bu yıl 15 Mayıs’ta  vizyona girecek.

Gerilim dolu hikayesiyle ‘Penceredeki Kadın’

Oscar’a 5 kez aday gösterilen Amy Adams filmde ana karakter Anna Fox’u canlandıracak. Gerilim dolu hikâyede başarılı oyuncuya Alistair Russell rolüyle Oscar Ödüllü oyuncu Gary Oldman eşlik edecek. Ayrıca filmin diğer önemli isimleri arasında Wyatt Russell ve Julianne Moore da yer alıyor. Arrival, American Hustle, Enchanted ve Nocturnal Animals filmlerinden tanıdığımız Amy Adams, Anna Fox rolünde New York’ta yalnız yaşayan ve agorafobiden muzdarip eski bir psikoloğun komşularını gözetlerken tanık olduğu gerilim dolu hikayenin merkezinde yer alıyor.

Roman henüz çıkmadan film hakkını satın alan 20th Century Fox kitabın film versiyonu için yıldız isimlerle çalışıyor. Yönetmenliğini Atonement, Anna Karenina ve Darkest Hour filmleri ile tanınan Joe Wright’ın yapacağı filmin senaristliğini ise Pulitzer ödüllü senarist Tracy Letts üstleniyor. A.J. Finn’in kitabını filme uyarlayan yapımcılar da Oscar ödüllü Scott Rudin ve Oscar’a aday gösterilen Eli Bush.

Tüm Yorumlar0
Scroll Top