İkinci Görüşte Aşk 6 Mart’ta Sinema Severlerle Buluşuyor

İkinci Görüşte Aşk 6 Mart’ta Sinema Severlerle Buluşuyor

Hugo Gelin’in yazıp yönettiği Fransa yapımı romantik komedi “İkinci Görüşte Aşk” 6 Mart’ta vizyona giriyor. Senaryosunu destekleyen güçlü oyunculuklarla izleyicilerin aşka inancını yeniden tazeleyecek olan İkinci Görüşte Aşk bu yıl 45. Cesar Ödülleri’nde Benjamin Lavernhe’e “En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu” adaylığı kazandırdı. İkinci Görüşte Aşk, paralel evrenlerde geçen arkadaşlık, dostluk ve aşkı işlerken izleyicilerin içini ısıtmaya hazırlanıyor.

İkinci Görüşte Aşk’ın Konusu:

Raphael; çok satan Bilim Kurgu romanlarıyla ünlü bir yazardır ve liseden beri büyük aşk yaşadıkları eşi Olivia’yı ihmal etmeye başlamıştır. Son romanını bitirdiği gece şiddetli bir kavganın ardından uyandığında rollerin tersine döndüğünü farkeder. Raphael’in, şöhret ve parası kaybolmuştur, üstelik bu paralel evrende Olivia dünyaca ünlü bir piyanisttir ama Raphael’i tanımamaktadır. Hayatının hatasını yaptığını fark eden Raphael, eşinin kalbini yeniden kazanıp eski hayatına dönüp hatalarını telafi edebilecek midir? CGV Mars Dağıtım aracılığıyla vizyona girecek Fransa yapımı “İkinci Görüşte Aşk” yılın en samimi romantik komedi filmi olmaya aday gibi görünüyor.

François Civil ve Joséphine Japy’in başrolleri paylaştığı filmde, Benjamin Lavernhe  ödül töreni 28 Şubat’ta yapılacak 45. Cesar Ödülleri’nde “En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu” adaylığı kazanmıştı.

İlgili Linkler
Sinema Haberleri
Tüm Yorumlar0
Scroll Top