The Witcher’ın 2. Sezon Çekimleri İngiltere’de Başladı

The Witcher’ın 2. Sezon Çekimleri İngiltere’de Başladı

Netflix 2021’de yayınlanması planlanan The Witcher’in 2. sezon çekimlerinin İngiltere’de başladığını duyurdu. Dizinin ana kahramanı Rivyalı Geralt rolüyle Henry Cavill, büyücü Yennefer olarak Anya Chalotra, Ciri rolüyle Freya Allan ve Jaskie rolüyle Joey Batey ikinci sezonda için tekrar kamera karşısına geçecek isimler olarak paylaşıldı.  2. sezonda karşımıza çıkacak diğer isimler ise Yasen Atour (Young Wallander)Coen, Agnes Bjorn (Monster) Vereena, Paul Bullion (Peaky Blinders)Lambert, Thue Ersted Rasmussen (Fast and Furious 9)Eskel, Aisha Fabienne Ross (The Danish Girl) Lydia, Kristofer Hivju (Game of Thrones) Nivellen ve Mecia Simson Francesca olarak açıklandı.

Dizinin yönetmen kadrosu ise şöyle; Stephen Surjik (Umbrella Academy)201 & 202 bölümlerini, Sarah O’Gorman (Cursed) 203 and 204, Ed Bazalgette (The Last Kingdom)205 and 208 ve Geeta V. Patel (Meet The Patels)206 and 207. bölümlerini yönetecek.

The Witcher’ın 2. sezonuyla birlikte Anna Buring (Kill List) Tissaia olarak, Tom Canton (Good Karma Hospital) Filavandrel olarak, Lilly Cooper (Peterloo) Murta olarak, Jeremy Crawford (Titans)Yarpin Zigrin olarak, Eamon Farren (Twin Peaks)Cahir olarak, Mahesh Jadu (Marco Polo) Vilgefortz olarak, Terence Maynard (Cursed) Artorius olarak, Lars Mikkelson (House of Cards) Stregobor olarak, Mimi Ndiweni (Black Earth Rising)Fringilla Vigo olarak, Royce Pierreson Judy)Istredd olarak, Wilson Radjou-Pujalte (Hunter Street)Dara olarak, Anna Shaffer (Harry Potter) Triss Merigold olarak, Therica Wilson Read (Young Wallander) Sabrina olarak geri döncecek.

Dizinin yürütücü yapımcısı ve dizi sorumlusu Lauren Schmidt Hissrich (Marvel’s Daredevil, Marvel’s The Defenders, Umbrella Academy)  yeni sezonla ilgili şöyle dedi: “The Witcher’ın ilk sezonuna gelen tepkiler ikinci sezon kadrosu için çıtayı çok yükseğe çıkardı. Sophie Holland ve ekibi yeni karakterlere hayat vermek için alanındaki en iyi oyuncuları bir araya getirdi. Usta yönetmenlerin elinden çıkacak yepyeni hikayeler için son derece heyecanlıyız.”

İlgili Linkler
Dizi Haberleri Netflix
Tüm Yorumlar0
Scroll Top