Emmy ödüllü Westworld 3. Sezonuyla beIN CONNECT’te

Emmy ödüllü Westworld 3. Sezonuyla beIN CONNECT’te

İlk 2 sezonuyla tüm dünyada büyük ses getiren, Emmy ödüllü Westworld’ün yeni sezonunun ilk bölümü, ABD ile eş zamanlı olarak beIN CONNECT’te yayınlandı. On yedi aylık hasretin ardından hayranların heyecanla yeni sezonunu beklediği Westworld Digiturk’te ve herhangi bir taahhüt gerekmeden internet üzerinden üye olunabilen beIN CONNECT’te izlenebilecek.

Dolores, insanlığa karşı bir savaşa hazırlanıyor!

Dizinin 2. sezonu biterken, bazı robotların son nefesini verdiklerini, birçoğunun ise Vahşi Batı’nın ötesine geçtiklerini ve gerçek hayata karıştıklarını gördük. Yeni sezonda ise Dolores’in (Evan Rachel Wood) insanlığa karşı bir savaşa hazırlanırken, Bernard’ın (Jeffrey Wright) onu durdurmaya çalışıyor. Maeve’nin (Thandie Newton) ise yeni bir ‘alem’de tanıdık yüzlerle yeniden bir araya geldiğini izleyeceğiz. Luke Hemsworth (Ashley), Rodrigo Santoro (Hector) ve Ed Harris (Siyah Giyen Adam) yeni sezonda da seyirci ile buluşuyor.

Yeni sezonda sürpriz isimler

Yeni sezon, aynı zamanda sürpriz isimlerle sezona damga vurmayı hedefliyor. Bu isimlerden en dikkat çekeni inşaat işçisi Caleb karakterini canlandıracak olan Emmy ödüllü yıldız Aaron Paul… “Breaking Bad”le büyük bir hayran kitlesi yakalayan Aaron Paul dışında diziye eklenen yıldızlar ise Vincent Cassel, Scott Mescudi, Lena Waithe ve Marshawn Lynch olacak.

Scroll Top