En İyi Netflix Mini Gerilim Dizileri Listesi

En İyi Netflix Mini Gerilim Dizileri Listesi

Netflix birçok farklı kategoride film, dizi ve mini dizi seçenekleriyle izleyicileri saatlerce aralıksız ekrana bağlayabiliyor. Son yıllarda platform içinde yayınlanan genellikle Avrupa yapımı mini gerilim ve suç dizileri genellikle 6-10 bölümden oluşuyor ve tek günde soluksuz izleniyor.

Netflix’te yer alan en iyi mini gerilim dizilerini sizler için derledik.

 

La Foret

Ardenler Ormanı yakınındaki bir kasabada genç bir kızın ortadan kaybolmasıyla polis ve kaygılı bir öğretmen rahatsız edici sırlar ağını keşfeder. Kaybolan kızların sayısı 3’e yükselir ve gerilim giderek artar.

Deadwind

Yaşadığı trajik kayıptan sadece birkaç ay sonra dedektif Sofia Karppi, Helsinki’deki bir inşaat şirketiyle bağlantıları olan bir kadının öldürülmesini inceleyen soruşturmayı yürütmektedir. Yavaş tempolu ilerleyen dizide bölümler ilerledikçe şüpheli sayısı artar ancak olaylar açıklığa kavuşmamaktadır.

The Chalet

Bir yaz kaçamağı için Fransız Alpleri’ndeki ücra bir dağ evinde toplanan arkadaşlar, geçmişteki karanlık bir sırrın açığa çıkmasıyla kendilerini ölümcül bir tuzağın içinde bulurlar.

Glace

Bu buz gibi gerilimde Fransız Pireneleri’ndeki bir dağda yapılan tüyler ürpertici keşif, müfettiş Martin Servaz’ı bir seri katille uğursuz bir dansa doğru çeker.

Criminal UK

Zamanla yarışan Londralı dedektifler, bir sorgu odasında her biri ağır bir suçla suçlanan üç şüpheliyi sorgular ve davalar sorgu odasında çözülür.

Unit 42

Özel siber suçlar birimini yönetmekle görevlendirilen dul bir polis, Belçika’ya korku saçan teknoloji kurdu suçluları yakalamak için eski bir hacker ile iş birliği yapar.

İlgili Linkler
Listeler Netflix
Tüm Yorumlar0
Scroll Top