Paw Patrol Ağustos 2021’de Vizyona Girecek

Paw Patrol Ağustos 2021’de Vizyona Girecek

Spin Master Corp., tüm dünyada isim yapmış olan franchise’ı PAW Patrol’u televizyondan sinemaya taşıyacağını duyurdu. Bu büyük animasyon filmi Nickelodeon Movies ile birlikte Spin Master Entertainment tarafından yapılacak ve filmin dağıtımı Paramount Pictures üstlenecek . Ağustos 2021’de vizyona girmesi planlanan filmi tecrübeli animasyon yönetmeni Cal Brunker (Nut Job 2: Nutty by Nature; Escape from Planet Earth) yönetecek.

Spin Master Entertainment Genel Müdür Yardımcısı Jennifer Dodge filmin yapımcılığını üstlenirken ve Spin Master’ın Kurucu Ortağı ve CEO’su Ronnen Harary, Spin Master Stratejik Ortaklık ve Franchise Geliştirme Genel Müdür Yardımcısı Adam Beder ve Peter Schlessel filmin idari yapımcılığını gerçekleştirecek. Bu sürekli büyüyen eğlence serisinin yeni bölümü olacak uzun metrajlı film, Nickelodeon tarafından dünya çapında yayınlanan ve Spin Master Entertainment tarafından hedef kitlesi okul öncesi çocuklar olan, popüler seriyi konu alıyor.

Paramount’un Küresel Pazarlama ve Dağıtım Başkanı Marc Weinstock ve Küresel Pazarlama ve Dağıtım Eş Başkanı Mary Daily, konuyla ilgili “Bu filmi dağıtmaktan ve sevilen PAW Patrol evrenini tüm dünyadaki izleyicilerle paylaşmaktan heyecan duyuyoruz” şeklinde konuştu.

PAW Patrol filmi, Spin Master’ın Entertainment tarafından üretilen uzun metrajlı filmlerin ilkidir.

İlgili Linkler
Sinema Haberleri
Tüm Yorumlar0
Scroll Top