Steve Carrel ve John Malkovich’ten Yeni Komedi Dizisi: Space Force

Steve Carrel ve John Malkovich’ten Yeni Komedi Dizisi: Space Force

Netflix, Steve Carrel ve John Malkovich’in başrollerini paylaştığı yeni komedi dizisinden ilk detayları duyurdu. Space Force dizisinin yapımcılığını The Office’ın yaratıcıları Steve Carell ve Greg Daniels üstlenirken, başrollerde John Malkovich, Diana Silvers, Tawny Newsome, Ben Schwartz gibi usta isimlerin yanı sıra Lisa Kudrow, Jimmy O. Yang, Noah Emmerich, Alex Sparrow ve Don Lake bulunuyor. Dizinin yürütücü yapımcılığını ise yine Howard Klein/3Arts üstleniyor. Şimdiden merak uyandıran Space Force, 29 Mayıs 2020 Cuma Netflix’te izleyiciyle buluşacak.

Space Force’un Konusu:

Başarılı pilot General Mark. R. Nair’in (Steve Carrel) en büyük hayali Hava Kuvvetleri’nde söz sahibi bir kariyerdir. ABD Silahlı Kuvvetleri’nin yeni kurduğu Uzay Bölüğü’ne atanan Mark burada kendi aynı kısır döngünün içinde hapsolmuş olarak bulur. Şüpheci bir karakteri olan Mark, kendini mesleğine o kadar adamıştır ki ailesiyle vedalaşıp, Colorado’ya çok uzak bir üsse gitmeyi riske girerek denemeye karar verir. Beyaz Saray’dan gelen beklenmedik bir emir ise her şeyi değiştirecektir. Mark ve birbirinden renkli bilim insanları yeniden aya gidip, orada hakimiyet kurmak üzere harekete geçerler.

Dizide Emmy ve SAGA ödüllü Lisa Kudrow, Steve Carell canlandırdığı General Mark R. Naird’in eşi “Maggie Naird” olarak karşımıza çıkacak. Maggie 20 yıldır eşinin kariyeri için pek çok fedakarlıkta bulunmuştur. Ancak, Mark hayatının en zorlu görevine doğru ilerleyince o da hayatıyla ilgili yepyeni kararlar almaya başlar.

İlgili Linkler
Dizi Haberleri Netflix
Scroll Top