Tivibu’dan ‘EvdendeGüzel’ Film Seçkisi

Tivibu’dan ‘EvdendeGüzel’ Film Seçkisi

Türk Telekom, dijital televizyon platformu Tivibu ile Nisan ayında da izleyicilerine heyecan veren sinema içerikleri sunuyor. Tivibu, Kırmızı Halı ve Seç İzle klasöründeki ödüllü ve gişe rekortmeni filmlerin yanı sıra, ‘EvdenDeGüzel’ klasöründe bir çok farklı yapım ekranlara geliyor.

Tüm izleyicilere açık ‘EvdenDeGüzel’ klasöründeki ‘Pasifik Savaşı’nda, başka galaksiden gelen Kaiju adındaki devasa yaratıklarla karşı insanoğlu aynı cüssedeki robotlarla savaşıyor. Guy Ritchie’nin yönettiği “Kod Adı: U.N.C.L.E.”da, 60’lı yıllarda CIA ve KGB’nin dahil olduğu bir casusluk öyküsünü anlatıyor. “Sıkı Aile”de, bir evlilik öncesinde tüm aile üyeleri bir arada eğleniyor.

Kırmızı Halı seçkisi

Son dönem yapımlarının yayınlandığı Kırmızı Halı klasöründe ‘Karlar Ülkesi 2’ de yer alıyor. Animasyonda Elsa, büyülü güçlere neden sahip olduğunu öğrenmek istiyor, arkadaşlarıyla beraber bilinmeyen bir ormana gidiyor. 14 Nisan’da gösterime girecek ‘Star Wars: Skywalker’ın Yükselişi’nde, Rey ve Kylo Ren karakterlerinin akıbeti belli olurken, galaksideki bir şeyler artık eskisi olmayacak. 26 Nisan’da izleyiciyle buluşacak ‘İnanılmaz Aile 2’de, süper güçlere sahip bir aile dünyayı kurtarmak için mücadele ediyor.

Anında Seç İzle

Tivibu’nun Seç-İzle klasöründe yer alan yapımlar, yayın zamanı beklenmeden istenilen zamanda izlenebiliyor. ‘Oyun Gecesi’nde, rekabet bağımlısı bir çiftin katıldığı oyuna uluslararası bir suç örgütünün karışması anlatılıyor. Yönetmenliğini Üç Oscar ödüllü yönetmen Steven Spielberg’ün yaptığı ‘Ready Player One’, sıra dışı konusu ve efektleriyle dikkat çekiyor. ‘Kong: Kafatası Adası’nda efsanevi goril King Kong’un evi uğruna verdiği savaşını ekranlara getiriyor. ‘Mission: Impossible – Yansımalar’ ise sinema eleştirmenlerine göre en iyi Görevimiz Tehlike yapımları arasında ilk sırada bulunuyor.

Tematik film kanalları

Tivibu’nun konusuna göre ayrışan film kanalları Sinema Yerli, Sinema Aile, Sinema TV,
Sinema Komedi ve Sinema 1001’de her gün farklı türde birçok film yayınlanıyor. Dokuz Oscar ödüllü sahibi ‘İngiliz Hasta’, 14 Nisan 19.15’te Sinema 1001 kanalında ekranlara gelecek. 19 Nisan saat 21.30’da Sinema TV’de yayınlanacak ‘Jumanji: Vahşi Orman’da, dört genç arkadaş bir video oyunu oynamaya başladıkları anda kendilerini bir anda vahşi bir ormanda, başka bedenlerin içinde buluyor.

İlgili Linkler
Sinema Haberleri
Tüm Yorumlar0
Scroll Top