Netflix’in Yeni Dizisi Into the Night’tan Tanıtım Fragmanı Paylaşıldı

Netflix’in Yeni Dizisi Into the Night’tan Tanıtım Fragmanı Paylaşıldı

Belçika yapımı yeni Netflix dizisi Into the Night‘tan tanıtım fragmanı paylaşıldı. Ünlü Türk oyuncu Mehmet Kurtuluş’un da yer aldığı dizi, 1 Mayıs 2020 Cuma günü ekranlara gelecek.

Into the Night, dünyada yaşanan ani bir güneş felaketiyle insanların hayatını kaybettiği kaotik bir olayla başlayarak hikayeyi anlatıyor. Gece uçuşuyla Brüksel’den karanlığın hüküm sürdüğü batıya doğru kaçmaya çalışan bir grup ‘şanslı’ yolcuyu ve uçak mürettebatını merkezine alan dizi, bu insanların hayatları pahasına neler yapabileceklerini işliyor. Farklı millet ve sınıflardan oluşan yolcu grubu, ilk bakışta sıradan insanlar gibi gözükseler de güneşten ve özellikle de birbirlerinden korunmak için her şeyi deneyeceklerdir.

6 bölümlük dizi Into the Night’ın yönetmen koltuğunda Belçikalı Inti Calfat ve Dirk Verheye (Over Water) bulunuyor. Hakan: Muhafız, Narcos gibi yapımlardan da tanıdığımız Jason George tarafından hayata geçirilen dizinin yapımcılığını Belçikalı yapım şirketi Entre Chien et Loup üstlendi. Dizinin diğer yapımcıları arasında Tomek Baginski (The Witcher, The Cathedral) ve Jacek Dukaj bulunuyor. Jacek Dukaj aynı zamanda dizinin esinlenildiği The Old Axolotl adlı çok satan kitabın yazarıdır.

Dizi Belçika, Fransa, Almanya, İtalya, Polonya, Rusya ve Türkiye’den bir araya gelmiş uluslararası bir kadroyla dikkat çekiyor. Kadroda Pauline Etienne, Laurent Capelluto, Nabil Mallat, Stéfano Cassetti, Jan Bijvoet, Astrid Whettnall, Vincent Londez, Regina Bikkinina, Alba Gaïa Bellugi, Babetida Sadjo, Mehmet Kurtuluş ve Ksawery Szlenkier bulunuyor.

İlgili Linkler
Dizi Haberleri Netflix
Tüm Yorumlar0
Scroll Top