Digiturk ve beIN CONNECT’te Bu Haftanın Öne Çıkan Yapımları

Digiturk ve beIN CONNECT’te Bu Haftanın Öne Çıkan Yapımları

Evde her zamankinden fazla vakit geçirilen şu günlerde Digiturk’ün özel kanalları ve beIN CONNECT gişe rekortmeni yerli ve yabancı filmleri, dünyada izlenme rekorları kıran dizileri, birbirinden popüler ve kaliteli belgesel içeriklerini izleyicilerle buluşturuyor.

Digiturk ve beIN CONNECT’te bu haftanın öne çıkan içerikleri şöyle;

“A Rainy Day in New York” beIN Movies PREMIERE’de…

Romantik bir hafta sonu geçirmek için New York’a giden genç çiftin yaşadıklarını konu edinen “A Rainy Day in New York” (New York’ta Yağmurlu Bir Gün), 17 Mayıs Pazar akşamı 21:00’da beIN Movies PREMIERE’de ekranlara geliyor.

Yönetmenliğini Woody Allen’ın üstlendiği, başrolünde ise Timothée Chalamet, Elle Fanning ve Selena Gomez’in yer aldığı New York’ta Yağmurlu Bir Gün’ün konusu şöyle; Genç bir kadın olan Ashleigh’in röportaj yapması için New York’a gitmesi gerekir ve Ashleigh ile sevgilisi Gatsby, iş için gerçekleşecek olan bu seyahati romantik bir hafta sonu kaçamağına dönüştürmeyi planlar. Uzun zamandır böyle bir kaçamak yapmanın heyecanını yaşayan üniversiteli aşıklar, vakit kaybetmeden yola çıkarlar. Ancak burada onları kötü bir sürpriz beklemektedir çünkü romantik ve güneşli bir hafta sonu geçirmeyi planlayan aşıklar, şehre adım atmalarıyla birlikte yağmura yakalanırlar. Burada yapmaları gereken işler nedeniyle farklı yöne savrulan Gatsby ve Ashleigh uzun süre bir arada olamazlar. Bu sırada birbirinden tuhaf maceralara atılan Gatsby ve Ashleigh, yeniden yan yana gelmeyi başarabilirler mi?

DC Evreni “Stargirl” ile Evinizde!

Aynı adlı DC kahramanının maceralarını takip eden “Stargirl”, 20 Mayıs’tan itibaren her Çarşamba 22.00’da ABD’den 24 saat sonra beIN SERIES SCI-FI’da ileyiciyle buluşuyor.

Annesinin yeniden evlenmesiyle Kaliforniya’ya taşınan Courtney Whitmore buradaki yeni hayatına uyum sağlamakta zorlanır. Courtney çok geçmeden üvey babasına dair büyük bir sırrı öğrenir. Üvey babası gençlik yıllarında bir süper kahramanla birlikte çalışmıştır. Onun o dönemden kalan kostümünü ele geçiren Courtney böylece sıradışı bir serüvene başlar.

Bu yeni drama, Stargirl’ü ve ilk süper kahraman takımı olan Amerika Adalet Topluluğu’nu bir araya getiriyor. “Stargirl”e Brec Bassinger hayat verirken dizinin oyuncu kadrosunda ayrıca Anjelika Washington, Joel McHale, Luke Wilson ve Yvette Montrea gibi isimler de bulunuyor.

“The 100” Final Sezonu ile beIN SERIES SCI-FI’da!

Kass Morgan’ın aynı isimli kitap serisinden uyarlanan, yedinci ve final sezonu ile ekranlara veda etmeye hazırlanan “The 100”, yeni bölümleriyle 21 Mayıs’tan itibaren her Perşembe 21.00’da ABD’den 24 saat sonra beIN SERIES SCI-FI’da izleyiciyle buluşuyor.

Bir nükleer savaş sonrası tüm medeniyet yok olur, sağ kalanlar ise Dünya’nın yörüngesindeki bir uzay istasyonunda yaşamlarını sürdürmektedirler. Savaştan yaklaşık bir asır sonra, hayatta kalan ve uzayda yaşamaya mahkum olan insanların Dünya’nın yeniden yaşanabilir bir yer olup olmadığını keşfetmek için yüz genci gezegene göndermesiyle başlayan hikaye kaldığı yerden ekranlara geliyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda Eliza Taylor, Bob Morley, Marie Avgeropoulos, Richard Harmon ve Lindsay Morgan gibi isimler bulunuyor.

“Baharatın Yolculuğu” beIN GURME’de!

Birbirinden lezzetli hikayelerin yer aldığı “Baharatın Yolculuğu”, 17 Mayıs’tan itibaren her Pazar 18:30’da beIN GURME’de ekranlara geliyor.

Gazeteci/yazar Ebru Erke’nin sunumu ile “Baharatın Yolculuğu” belgeseli, Hindistan, Sri Lanka, Fas ve Türkiye gibi yemek kültürlerinde baharatın bambaşka bir yere sahip olduğu noktalarda farklı tatları izleyiciyle buluşturuyor.

İlk bölümde Ebru Erke, Zanzibar Takımadalarının en bakir ve en güzellerinden biri olan Pemba Adası’nda karanfilin peşinden keyifli ve bilgi dolu bir geziye gidiyor.

Tüm Yorumlar0
Scroll Top