Netflix Dark’ın Final Sezonunun Resmi Fragmanını Paylaştı

Netflix Dark’ın Final Sezonunun Resmi Fragmanını Paylaştı

İlk 2 sezonuyla dünyayı kasıp kavuran Netflix dizisi Dark 3. ve final sezonuyla 27 Haziran’da izleyiciyle buluşuyor. Son sezonu 60 dakikalık 8 bölümden oluşan dizinin çekimleri Haziran’da başlayıp Aralık’ta tamamlandı ve çekimler Berlin ve çevresinde gerçekleşti.

Bu sezonun da senaristliğini Jantje Friese üstlenirken yönetmen koltuğunda ise yine Baran bo Odar yer alıyor. Ödüllü Nikolaus Summerer ve Simone Bär‘ın yine kamera arkasında ve casting’ten sorumlu olduğu Dark’ta, Jantje Friese ve Baran bo Odar ile Quirin BergMax Wiedemann ve Lars Gmehling bu sezonda da yürütücü yapımcılığı üstlendi.

Dizinin son sezonunda oyuncu kadrosunda yeni katılan Barbara NüsseHans DiehlJakob DiehlNina KronjägerSammy Scheuritzel ve Axel Werner ve önceki sezonlardan Louis Hofmann, Lisa Vicari, Moritz Jahn, Paul Lux, Jördis Triebel, Maja Schöne, Mark Waschke, Andreas Pietschmann, Oliver Masucci ve Karoline Eichhorn da bu sezonun oyuncu kadrosunda bulunuyor.

3. ve son sezonunda Dark, zaman ve mekan kavramlarının ötesine geçerek zihnin sınırlarını zorlayan bir sona doğru ilerliyor. Yeni bir dünyaya geçiş yapan Jonas, Winden’ın kendi kaderi için ne anlama geldiğini bulmaya çalışırken; diğer dünyada kalanlar  artık sadece zamanı değil mekanı da büken döngüyü bozmanın yollarını ararlar. İki dünya, karanlık ve aydınlık ve tüm bunların merkezinde trajik ve destansı bir aşk hikâyesinin yer aldığı Dark’ın 3. sezonu ilgiyle bekleniyor.

İlgili Linkler
Dizi Haberleri Netflix
Tüm Yorumlar0
Scroll Top