Digiturk’te Haftanın Öne Çıkan Yapımları

Digiturk’te Haftanın Öne Çıkan Yapımları

Digiturk, her yaşa ve her zevke uygun özel kanalları ile birbirinden farklı dizi, film ve belgesel içeriklerini izleyicileriyle buluşturuyor. Digiturk’ün özel kanalları gişe rekortmeni yerli ve yabancı filmleri, dünyada izlenme rekorları kıran dizileri, birbirinden popüler ve kaliteli belgesel içeriklerinden haftanın öne çıkan yapımları şöyle:

Luc Besson’un Son Filmi “Anna” beIN MOVIES PREMIERE’de

İşinde oldukça başarılı olan suikastçı bir kadının hikayesini konu edinen “Anna” 28 Haziran Pazar günü saat 21.00’da beIN MOVIES PREMIERE’de ekrana geliyor. Yönetmenliğini Luc Besson’un üstlendiği, başrollerini Sasha Luss, Helen Mirren, Luke Evans ve Cillian Murphy’nin paylaştığı “Anna”nın konusu:

Anna Poliatova, temelde bir suikastçıdır ama asla normal bir suikastçı değildir. Onun çarpıcı güzelliğinin altında dünyanın en korkulan hükümet suikastçılarından biri yatar. 24 yaşında olan Anna’nın kim olduğunu ve içinde kaç kadın saklandığını kimse bilmemektedir. Genç kadın, Moskova’da pazardaki sıradan bir satıcı mı, Paris’te yaşayan bir model mi, yozlaşmış bir polis mi, yoksa sadece zorlu bir satranç oyuncusu mu? Onun gerçekte kim olduğunu bilmek için oyunun sonuna kadar beklemek gerekecektir.

“Yol Ayrımı” beIN MOVIES TURK’te

Usta yönetmen Yavuz Turgul’un yazıp yönettiği ve efsane oyuncu Şener Şen’in başrolünde oynadığı “Yol Ayrımı” 27 Haziran Cumartesi günü saat 22.00’da beIN MOVIES TURK’te ekrana geliyor.

Şener Şen’in yanı sıra Rutkay Aziz, Nihal Yalçın, Tilbe Saran, Mert Fırat ve Defne Kayalar’ın da başrollerinde yer aldığı “Yol Ayrımı” filminin konusu:

Mazhar Kozanlı (Şener Şen) çok büyük bir tekstil şirketinin sahibidir. İş hayatında son derece profesyonel, ailesine karşı duygusuzluk derecesinde katı bir adam olan Mazhar Bey, babasından kalan bu şirketi oldukça agresif bir politikayla yönetmektedir. Günün birinde geçirdiği trafik kazası hayata bakışını tamamen değiştirir. Ancak başka bir insana dönüşme girişimleri, başta ailesi olmak üzere çok kişiyi karşısına almasına neden olacaktır.

Yeni yerler ve kültürler ile “Limonata” beIN IZ’de!

Ayhan Sicimoğlu, dünyadaki ve Türkiye’deki birbirinden renkli ve farklı coğrafyaları, ilginç yaşamları “Limonata” programı ile izleyiciyle buluşuyor. “Limonata” her Salı ve Perşembe günü saat 22.50’de beIN IZ’de ekrana geliyor.

“İstikamet Ege” beIN GURME’de!

Her bölümünde farklı bir liman kasabasından hareket eden ve farklı konuklar ağırlayan İstikamet Ege, kültür ve gastronomi kavramının sınırlarını genişletiyor ve Ege kültürünü anlatıyor. Her Pazar saat 19.00’da beIN GURME’de yayınlanan İstikamet Ege’nin bu haftaki bölümünde Ferit Sarper ve onu ağırlayan İlker Mat, iki amatör balıkçı olarak Bodrum’da bir mutfakta bir araya geliyor.

Tüm Yorumlar0
Scroll Top