En Sevilen Suç Dizileri Ağustos’ta FOXCRIME Pazar Maratanu’nda

En Sevilen Suç Dizileri Ağustos’ta FOXCRIME Pazar Maratanu’nda

FOXCRIME’ın en sevilen dizilerinden “The Cardinal”, “Deputy” , “Stumptown” ve “Criminal Minds” Türkçe dublajlı ve orijinal dilinde Türkçe alt yazı seçeneği ile Ağustos ayı boyunca FOXCRIME Pazar Maratonunda ekranlara geliyor.

Giles Blunt’ın romanından uyarlanan Kanadalı bir dedektifin mücadele ile geçen hikayesini konu alan “The Cardinal” 3. sezonun ilk 5 bölümüyle 2 Ağustos Pazar günü saat 14.30’da FOXCRIME’da izleyiciyle buluşuyor.

Dünyanın en büyük polis güçlerinden birine sahip olan Los Angeles’ta şerif departmanına getirilen Bill Hollister’ın maceralarını konu alan polisiye dizi “Deputy” 1. sezonun son 5 bölümüyle 9 Ağustos Pazar günü saat 14.30’da ekrana geliyor.

Başrolünde “How I Met Your Mother”ın yıldızı Cobie Smulders’ın yer aldığı ve Greg Rucka’nın aynı isimli çizgi romanından uyarlanan Stumptown, eski bir ordu çalışanı olan Dex Parios’un maceralarını konu alan “Stumptown” 1. sezonun son 5 bölümüyle 16 Ağustos Pazar günü saat 14.30’da başlıyor.

Virginia Quantico’daki Davranış Analizi Ünitesi’nde çalışan özel bir ekibin suçlu beyinleri ve birbirinden karışık davaları nasıl çözdüğünü konu alan “Criminal Minds” 10. sezonun ilk 5 bölümüyle 30 Ağustos Pazar günü saat 14.30’da FOXCRIME’da.

Dünyanın en iyi suç ve polisiye dizilerinin adresi FOXCRIME’a; D-Smart, KabloTV, Tivibu, TV+ ve Vodafone TV platformlarından ulaşabilirsiniz.

İlgili Linkler
Dizi Haberleri foxcrime
Tüm Yorumlar0
Scroll Top