Favori Suç Dizileri Ekim’de FOXCRIME’da

Favori Suç Dizileri Ekim’de FOXCRIME’da

FOXCRIME’ın en sevilen dizilerinden “Criminal Minds”, “Stumptown”, “Burden of Truth” ve “Cardinal” Ekim ayı boyunca FOXCRIME Pazar Maratonu’nda ekrana geliyor.

Virginia Quantico’daki Davranış Analizi Ünitesi’nde çalışan özel bir ekibin uzmanlık alanı suçlu beyinleri’ analiz ederek davaları çözmektir. Onların işi, suç mahalli ya da laboratuvar deneyleri ile sınırlı değil. Birbirinden karmaşık davaları çözmeye çalışan özel bir ekibin hikayesini konu alan “Criminal Minds” 10. sezonun son 5 bölümüyle 4 Ekim Pazar günü saat 14.30’da Türkçe dublajlı ya da orijinal dilinde Türkçe alt yazı seçeneği ile FOXCRIME’da ekrana geliyor.

Başrolünde “How I Met Your Mother”ın yıldızı Cobie Smulders’ın yer aldığı ve Greg Rucka’nın aynı isimli çizgi romanından uyarlanan Stumptown, eski bir ordu çalışanı olan Dex Parios’un maceralarını anlatıyor. “Stumptown” 1. sezonun son 5 bölümüyle 11 Ekim Pazar günü saat 14.30’da Türkçe dublajlı ya da orijinal dilinde Türkçe alt yazı seçeneği ile FOXCRIME’da izleyiciyle buluşuyor.

Yeni açtıkları büroda yeni davaların peşinde olan Avukat Joanna ve Billy, liseyi okudukları şehir olan Millwood’a geri dönerek birlikte çalışıyor. Avukat Joanna burada eski bir arkadaşının yaşadığı acı kayıpla birlikte kendi geçmişiyle yüzleşerek mücadele ediyor. Kristin Kreuk’un başarılı bir avukatı canlandırdığı “Burden of Truth” 3. sezonun ilk 5 bölümüyle 18 Ekim Pazar günü saat 14.30’da FOXCRIME’da yayınlanacak.

Giles Blunt’ın romanından uyarlanan Kanadalı bir dedektifin mücadele ile geçen hikayesini konu alan “The Cardinal” 4. sezonun ilk 5 bölümüyle 25 Ekim Pazar günü saat 14.30’ da Türkçe dublajlı ya da orijinal dilinde Türkçe alt yazı seçeneği ile FOXCRIME’da ekrana gelecek.

Dünyanın en sevilen suç ve polisiye dizilerinin adresi FOXCRIME; D-Smart, KabloTV, Tivibu veTV+platformlarından izlenebiliyor.

İlgili Linkler
Dizi Haberleri foxcrime
Scroll Top