National Geographic Now, beIN CONNECT’te Yayına Başladı

National Geographic Now, beIN CONNECT’te Yayına Başladı

National Geographic’in özenle seçilmiş belgesel ve yapımlarını bir araya getiren National Geographic Now, 2 Ekim’den itibaren beIN CONNECT’te ekrana geliyor. National Geographic’in geniş arşivinden en beğenilen, en güncel ve sürekli yenilenen belgeselleri ekranlara taşıyan National Geographic Now, izleyicilere 550’den fazla içeriğe Digiturk’ün internet tabanlı içerik platformu beIN CONNECT üzerinden diledikleri zaman diledikleri yerde ulaşma olanağı sunuyor.

National Geographic Now izleyicileri, dünyanın en prestijli bilim, macera ve keşif kanalının merak uyandıran belgesellerinden oluşan geniş arşivi dikkat çekici bir görsellikle beIN CONNECT ekranlarında ulaşabiliyor. National Geographic’in fark yaratan içeriklerinden oluşan National Geographic Now kategorisi, görsel hikaye anlatma deneyimini ve 132 yıllık zengin tarihi beIN CONNECT üzerinden izleyicilerle paylaşılıyor.

National Geographic Now’da yer alan birbirinden kaliteli yapımlar sürekli güncellenerek beIN CONNECT üyelerine zengin bir içerik seçkisi sağlıyor. National Geographic Now, ödüllü yönetmenlerden Mars, Cosmos, Vahşi Krallık, Fiennes’in Nil Yolculuğu, Uçak Kazası Raporu, Free Solo gibi nefes kesen belgeselleri, dünyaca ünlü oyuncuların ve National Geographic kaşiflerinin yer aldığı Sıra Dışı Bir Kaya, Morgan Freeman İle İnancın Hikayesi gibi kaliteli yapımları, ses getiren lokal prodüksiyonları, Photo Ark, Vahşi Gezegen gibi yapımlarla vahşi yaşamın en çarpıcı anlarını ve hayvan krallığının en sıra dışı üyelerini 2 Ekim’den itibaren beIN CONNECT’te ekrana geliyor.

İlgili Linkler
TV beIN CONNECT
Tüm Yorumlar0
Scroll Top