Netflix The Witcher’ın Yeni Sezonundan Görselleri Paylaştı

Netflix The Witcher’ın Yeni Sezonundan Görselleri Paylaştı

The Witcher’ın merakla beklenen 2. sezonundan yeni görseller paylaşıldı. Çekimleri İngiltere’de devam eden diziden yayınlanan görsellerde Henry Cavill’ın canlandırdığı Geralt of Rivia karakteri yer alıyor. Peki ikinci sezonda Prenses Cirilla ve Vengerberg’lü Yennefer’i neler bekliyor?

The Witcher’ın Konusu:

Dünyaca ünlü kitap dizisinden uyarlanan The Witcher destansı bir ailenin epik öyküsünü konu alıyor. Yalnız bir canavar avcısı olan Rivialı Geralt, insanların yaratıklardan bile daha kötü olabildiği bir dünyada kendine yer edinmeye çalışmaktadır. Ancak kader onu güçlü bir büyücü ve tehlikeli bir sırra sahip genç bir prensesle karşılaştırır. Üçlü, artık her geçen gün daha da vahşi hale gelen bu kıtada birlikte yürümeyi öğrenmelidir.

2. Sezonda Neler Olacak?

Yennefer’in hayatını Sodden Savaşı’nda kaybettiğine inanan Geralt of Rivia, Prenses Cirilla’yı bildiği en güvenli yere, doğduğu eve Kaer Morhen’e getirir. Kıta’nın kralları, elfleri, insanları ve şeytanları onun duvarlarının dışında üstünlük için çabalarken, Cirilla’yı çok daha tehlikeli bir şeyden korumak zorundadır: kızın içinde sahip olduğu gizemli güçten.

 

İlgili Linkler
Dizi Haberleri Netflix
Tüm Yorumlar0
Scroll Top