Netflix’te İzlenebilecek Noel Filmleri

Netflix’te İzlenebilecek Noel Filmleri

Yılbaşını kutlamak için oldukça erken olsa da, Netflix yerinde durmamış.  Vazgeçilmez noel filmlerinden birkaçını sizler için izledik. Yaz- kış içinize sıcak çikolata ve ökse otu mutluluğu verecek Noel Baba’nın geyiklerine ve yılbaşı ağacına doyacağınız vakitlere hazır olun!

  • Noel Prensi(2017)

Noel Prensi, Noel Prensi: Kraliyet Düğünü ve Noel Prensi: Kraliyet Bebeği 3 serilik filmde, Amber adlı yazar bir kızın Aldovia Prensi’nin haberini yapmak için gizlice evine yerleşerek Noel’de yaşadığı bir aşk macerası ve Prens Richard’ın kraliyet  yolculuğuna şahit olmak, zenginlik içinde dönen entrikaları öğrenmek ve Prenses Emily’nin komedisine kahkaha atmak istiyorsanız tam size göre.

Yıl-Ülke:  2017- ABD

Yönetmen: Alex Zamm

Oyuncular: Rose Mclver,Ben Lamb, Honor Kneafsey, Alice Krige

Tür: Romantik – Komedi

  • The Knight Before Christmas( 2019)

Zaman yolculuğuna hangi taraftan inanıyorsanız, doğru yerdesiniz. Çalıştır Smith! dediğiniz 14. Yüzyıl İngilteresi’nden Şövalye aday adayı Sir Cole, gerçek bir şövalye olmak ister. Bir anda kendini 21. Yüzyıl Amerikası’nda bulur. Lise öğretmeni, aşktan yana şansı gülmeyen kalbi kırık Brooke’a aşık olur. Asıl görev nedir, aşıklar zaman aşımına mı uğrayacak yoksa alarmı kapatıp sonsuzluğa  birlikte mi gidecekler? Tarih ve teknoloji komedisini izlemenin tam vakti!

Yıl- Ülke: 2019- ABD

Yönetmen:  Monika Mitchell

Oyuncular: Vanessa Hudgens, Josh Whitehouse, Harry Jarvis

Tür: Komedi

  • Holidate(2020)

Bayramlar, tatiller, bir araya gelinen anlar bekarların korkulu rüyası olabiliyor. 30’lu yaşlarına gelen Sloane, evlilik konusunda sıkıştırılınca tesadüfi karşılaştığı İngiliz aksanlı Jackson ile özel günlerde birbirlerinin eşlikçisi, diğer bir tanımla Holidate’i olurlar. Bakalım bu ikili ne mecaralara girecek? Hayatınızın tatil gibi geçmesini bekliyorsanız,  Netflix’in yeni filmini izleyebilirsiniz.

Yıl- Ülke: 2020- ABD

Yönetmen: John Whitesell

Oyuncular: Emma Roberts, Luke Bracey, Kristin Chenoweth

Tür:Romantik- Komedi

  • Bir Sindirella Hikayesi( 2019)

Binlerce versiyonu yapılan Kül Kedisi masalını yeniden yorumlayarak ve içine şarkılar katarak müzikal bir hikayeye dönüştürünce , ortaya yepyeni bir öykü çıkıyor. Kat, Noel sirki olarak adlandırılan yerde çalışan yetenekli bir şarkıcıdır. Üvey annesi Deidra ve zekası geri dönüşüme kabul edilmeyen 2 kızı ile Kat’e eziyet etmektedirler. Dominic ile Kat’in yolları kesişince bazı sırlar olduğu yerde kalacak  mıdır? Masalsı bir dünya sevenlere oldukça uygun bu filmi unutmayın.

Yıl- Ülke: 2019- ABD

Yönetmen: Michelle Johnston

Oyuncular: Laura Marano, Gregg Sulkin

Tür: Müzikal- Romantik

  • Noel’e Yakışır Bir Düğün(2018- ABD)

Her bir ailenin kendine göre bir geleneği vardır. Noel’de ağaçlar ile hikayesi olan en iyi düğün planlayıcısı  Haley, kız kardeşi Angela’nın düğünündeki son dakika değişikliği ve ona gelen iş fırsatı arasında iki arada kalır. Çocukluk arkadaşı Carter ile karşılaştığında, hayatın sürprizleri ardı ardına gelir.  Çocukluğunu özleyenler, Eminiz ki kendinden bir şeyler bulacaktır.

Yıl: 2018- ABD

Yönetmen: Peter Stewart

Oyuncular: Cristine Prosperi, Colton Little, Vivica A. Fox, Natalie Mauro

Güzel dilekleriniz için yeni yılı beklemeyin ama Noel ruhunu yaşamak istiyorsanız, seçenekleriniz oldukça fazla.İyi seyirler

 

İlgili Linkler
Listeler Netflix
Selim Şentürk
Selim Şentürk Sinemecra Yazarı
Tüm Yorumlar0
Scroll Top