En Sevilen Filmler Aralık Ayı Boyunca FOXLIFE’ta

En Sevilen Filmler Aralık Ayı Boyunca  FOXLIFE’ta

5 Aralık’ta “Güzel Dedektif”, 6 Aralık’ta “Güzel Dedektif 2: Silahlı ve Cazibeli”, 12 Aralık’ta “Akıl Oyunları”, 13 Aralık’ta “Kör Nokta”, 19 Aralık’ta “New York Zamanı”, 26 Aralık’ta “Simone” ve 27 Aralık’ta “Cole Porter’in Aşkı”filmleri FOXLIFE ekranlarında izleyiciyle buluşuyor.

Bir seri katilin sıradaki hedefinin Miss Amerika Güzellik Yarışması olduğunu öğrenen FBI, yarışmaya bir ajan yerleştirmek ister. Yapılan kısa araştırmadan sonra bu işe ajan Gracie Hart ‘den daha uygun bir kimsenin olmadığı görülür. ABD Güzeli’nin seçileceği gecede Gracie’yi büyük bir sürpriz karşılar.  “Güzel Dedektif” 5 Aralık Cumartesi günü saat 21.30’da FOXLIFE ‘ta.

İlk serüveninde ABD güzelini başarıyla koruyan Gracie, dedektiflerin en ünlüsü olmaya başlar. Patronunun isteği ile ekranlarda boy gösteren güzel dedektifin başarısı herkesin dilindedir. Ta ki; sevdiği birkaç insanın kaçırılmasına kadar? Bu kaçırılmanın araştırılmasına Gracie ve ortağının yanı sıra FBI da katılır. İşlerin istediği gibi gitmediğini anlayan Gracie, eski formuna dönüp, sevdikleri için suçlularla savaşmaya her zamankinden daha fazla hazırdır. “Güzel Dedektif 2: Silahlı ve Cazibeli” 6 Aralık Pazar günü saat 21.30’da FOXLIFE’ta.

Akıl Oyunları asosyal bir matematikçi olan John Nash’in hayatını konu ediyor. John Forbes Nash kazandığı bir bursla Princeton Üniversitesi’nde öğrenim görmeye başlar. Bu süreçte parlak zekasını her daim hissettiren ve çevresindekilerle uyum sorunu yaşayan dahi Nash, inanılmaz bir teoriyi ortaya sürüp kanıtlama aşamasına kadar gelir. “Akıl Oyunları” 12 Aralık Cumartesi günü saat 21.30’da FOXLIFE’ta.

Fakir ve aşırı derecede iri bir genç olan Michael Oher bir kolej futbol takımına girince, kendi ve çevresindekilerin hayatı tümden değişir. Sandra Bullock ve Quinton Aaron’ın başrolleri paylaştığı “Kör Nokta” 13 Aralık Pazar 21.30’da FOXLIFE ekranlarında.

Mary-Kate Olsen ve Ashley Olsen 17 yaşında ikiz kız kardeşlerdir. Ashley’in amacı yurtdışında iyi bir eğitim alabilmektir. Roxy ise tam bir müzik tutkunudur. Başarılı bir öğrenci olan Ashley, Üniversite bursu kazanmak Manhattan’da bir yarışmaya katılır. İkizlerin New York macerasını konu alan “New York Zamanı” 19 Aralık Cumartesi günü saat 21.30’da FOXLIFE’ta.

Kendi gişe filmini yapıp hayalini kurduğu şöhret basamaklarını tırmanma hayalini gerçekleştirmeye hevesli bir yönetmen, umut bağladığı başrol oyuncusunun film setini bırakıp gitmesi üzerine yıkılır. Derin bir bunalıma doğru sürüklenen yönetmeni bu depresyondan kurtaran şey ise, sanal ortamda yaratılmış, kaprissiz bir aktris olan Simone olacaktır. “Simone” 26 Aralık Cumartesi günü saat 21.30’da FOXLIFE’ta.

Besteleriyle Amerika’da büyük bir başarı yakalayan Perulu müzisyen Cole Porter’ın gerçek yaşam öyküsünden esinlenen Cole Porter’in Aşkı”, müzisyenin bilinmeyen yönlerini ve eşi Linda Lee Porter ile olan ilişkisini konu alıyor. “Cole Porter’in Aşkı” 27 Aralık Pazar günü saat 21.30’da FOXLIFE ekranlarında.

 

 

Hollywood’un en prestijli yapımları ve en ünlü yüzlerini bir araya getiren FOXLIFE; D-Smart, KabloTV, Tivibu ve Vodafone TVplatformlarından izlenebiliyor.

İlgili Linkler
Sinema Haberleri FOXLIFE
Tüm Yorumlar0
Scroll Top