Sex And The City Geri Dönüyor

Sex And The City Geri Dönüyor

1998- 2004 arasında yayınlanan, herkesin aklında yer eden ve dizi severlerin halen özlem gidermeye çalıştığı Sex and The City, geri dönüyor. Dizinin bitiminden sonra karakterlerin yaşamına dair 2 tane film çekilmişti.  Randevulara çıkmayı alışkanlık edinmiş 30’lu yaşlarda Carrie,  Miranda, Charlotte ve 40’lı yaşlarında olan Samantha’nın ilişkiye bakış açıları, moda, kadın erkek ilişkileri ve arkadaşlık üzerine kurulan hikaye 6 sezon boyunca ABD’ye ilgi odağını çekti.

Son olarak “Emily in Paris” dizisini Netflix platformunda buluşturan dizinin yapımcısı Darren Star, yuvasına geri dönüyor.  Samantha karakterini canlandıran Kim Catrall’ın  kadronun içinde yer almayacak olması, dizinin fanlarının pek hoşuna gitmeyecek. Sex and The City’de diğer karakterler, Carrie, Miranda ve Charlotte yer almaya devam edecek.

Uzun zamandır görüşmeyen oyuncuların diziye geri dönüyor olması tekrardan aynı kimyanın tutacağına dair endişeleri öne sürüyor.  Sex and The City’nin ikinci filminde Carrie Bradshaw, eşi Mr. Big ile evliliğini oturturken, Samantha  özgürlüğüne kavuşuyor. Charlotte ve Miranda ise kendindeki mutluluğu keşfediyorlardı.  Şimdi onlara ne olacağını anlatacak olan dizide akla gelen şey ise diğer oyuncuların olup olmayacağı.

Hikayesi merakla beklenen dizinin başlama tarihi hakkında henüz net bilgi verilmedi.  Dizinin başrolü Carrie Bradshaw’ı canlandıran Sarah Jessica Parker, son olarak HBO’da yayınlanan Divorce dizisinde yer almıştı.  Dizinin  severleri heyecanla dizinin çekilmesini bekliyor. Akıllardaki tek soru ise dizinin severleri Carrie’nin  Rusya sokaklarında Mr. Big’e koştuğu sahnenin heyecanını yeniden bulabilecek mi?

 

İlgili Linkler
Dizi Haberleri
Selim Şentürk
Selim Şentürk Sinemecra Yazarı
Tüm Yorumlar0
Scroll Top