BluTV’den Yeni Dizi: Bonkis

BluTV’den Yeni Dizi: Bonkis

BluTV, geçtiğimiz günlerde üyeleriyle buluşturacağı yepyeni özel yapımlarını müjdelemişti. Bu seneki özel yapımlarından ilki olacak ‘Bonkis’ 22 Ocak’ta izleyici karşısına çıkıyor. Farklı hikayesi ve dikkat çekici karakterleriyle merakla beklenen dizinin ilk tanıtımı paylaşıldı.

‘Bonkis’, bir yandan ‘Bonkis’ adını verdiği kafesini ayakta tutmaya çalışırken bir yandan da ilişki durumu, geçmiş ilişkileri ve ailesi tarafından köşeye sıkıştırılan hayalperest ve inatçı Deniz’in trajikomik hikayesini anlatıyor. 22 Ocak’ta BluTV’de yayınlanacak olan dizinin ilk tanıtımı yayınlandı. Dizinin ilk tanıtımı, 35 yaşına gelen Deniz’in annesi ve babasından borç istemek için ayna karşısında yaptığı provaları gözler önüne sererken Deniz’in karmaşık olduğu kadar komik olan hayatından da ipuçlarını paylaşıyor.

Deniz Tezuysal’ın senaryosunu yazdığı ve aynı zamanda başrolünde yer aldığı; kadrosunda Vildan AtaseverÖykü Naz AltaySergen DeveciBurak SevinçSerhat ParılLale Mansur ve Cem Emüler’in bir araya geldiği ‘Bonkis’in yönetmen koltuğunda ‘Kar’ ve ‘Beni Sevenler Listesi’ filmlerinden tanıdığımız Emre Erdoğdu yer alıyor.

İlgili Linkler
Dizi Haberleri BluTV
Scroll Top