How I Met Your Mother FX’te İzleyiciyle Buluşuyor

How I Met Your Mother FX’te İzleyiciyle Buluşuyor

Dünyanın en popüler romantik komedi dizileri arasında yer alan “How I Met Your Mother” kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için 1 Şubat’tan itibaren hafta içi her akşam saat 19.40’ta FX‘te ekranlara geliyor.

How I Met Your Mother, Ted Mosby’nin (Josh Radnor) en yakın arkadaşı Marshall’ın (Jason Segel) uzun süredir birlikte olduğu anaokulu öğretmeni kız arkadaşı Lily’e (Alsyson Hannigan) evlenme teklif etmeye karar vermesiyle birlikte yaşananları anlatan, fenomen haline gelmiş dizilerden biri. Gerçek aşkı bulmayı umut eden Ted’e, tescilli bekar arkadaşı Barney (Neil Patrick Harris), çılgın yöntemleriyle, kadınlarla tanıştırarak yardımcı olmaya çalışıyor. Ted, sonunda Robin (Cobie Smulders) ile tanışıyor ve bunun ilk görüşte aşk olduğuna inanıyor olsa da kaderin Ted için farklı planları vardır.

Dramadan korkuya, animasyondan bilim kurgu ve fantastiğe, aksiyondan komediye kadar birçok farklı kategoride yapıma ev sahipliği yapan FX; renkli ve çeşitli bir dünyanın kapılarını aralıyor. FX kanalı; D-Smart, Tivibu, KabloTV, TV+ ve Vodafone TV platformlarından izlenebiliyor.

İlgili Linkler
Dizi Haberleri fx
Tüm Yorumlar0
Scroll Top