The Witcher: Blood Origin’in Kadrosuna Yeni İsim

The Witcher: Blood Origin’in Kadrosuna Yeni İsim

Netflix‘te ekranlara gelecek The Witcher: Blood Origin‘in kadrosu yavaş yavaş şekilleniyor. Dizide Éile karakterine hayat verecek kişinin Jodie Turner-Smith olduğu açıklandı. Tıpkı bir tanrıçanın sesine sahip seçkin bir savaşçı olan Éile, klanını ve Kraliçe’nin koruyucusu olarak görevini terk ediyor. Kalbinin sesini dinleyip göçebe bir müzisyen olarak hayatta var olmaya çalışırken, Kıta’daki büyük bir hesaplaşma onu intikam ve kurtuluş arayışında bıçağın yoluna geri dönmeye iter.

The Witcher: Blood Origin Hakkında:

  • The Witcher dünyasından 1200 yıl önce bir elf dünyasında geçen Blood Origin, zamana yenik düşmüş bir hikayeyi anlatıyor. Dizi, ilk Witcher’ın kökenleriyle birlikte canavarları, insanları ve elfleri bir araya getiren kürelerin birleşimine ışık tutacak.
  • Canlı çekim tekniği kullanılarak 6 bölümlük bir mini dizi olarak karşımıza çıkacak olan Blood Origin, Netflix’in popüler dizisi The Witcher’in öncesini anlatacak.
  • Dizi sorumlusu Declan de Barra, yürütücü yapımcı görevini Lauren Schmidt Hissrich ile paylaşıyor.
  • Andrzej Sapkowski, dizinin kreatif danışmanı olarak görev alıyor. Hivemind’ten Jason Brown ve Sean Daniel ile Platige Films’ten Tomek Baginski ve Jarek Sawko ise diğer yürütücü yapımcılar arasında.

Jodie Turner-Smith Hakkında:

İngiliz aktris Jodie Turner-Smith, Lena Waithe’nin yazdığı ve Melina Matsoukas’ın yönettiği Queen & Slim’de izleyici karşısına çıkıyor. Turner-Smith, Daniel Kaluuya ile birlikte oynadığı filmde ‘Queen’ karakterine hayat veriyor.

 

İlgili Linkler
Dizi Haberleri Netflix
Scroll Top