Killing Eve 2. Sezon FX’te Ekranlara Geliyor

Killing Eve 2. Sezon FX’te Ekranlara Geliyor

Ajan olmanın hayallerini kuran bir kadının beklenmedik bir maceraya atılmasını konu alan “Killing Eve” 2. sezonuyla 23  Mart Salı günü saat 21.30’da Türkçe dublajlı ya da orijinal dilinde Türkçe alt yazı seçeneği ile FX‘te ekranlara geliyor. Luke Jennings’in kitaplarından uyarlanan Killing Eve, bir tarafta masa başı işinden sıkılmış, ajan olma hayali kuran Eve, diğer tarafta işinin ona sunduğu lüks hayatından kopamayan yetenekli katil Villanella ve bu iki kadın arasında yaşanan destansı bir kedi fare oyununu anlatıyor.

Başrollerini Jodie Comer ve Sandra Oh’un paylaştığı ve büyük ses getiren “Killing Eve”, 2. sezonuyla 23  Mart Salı günü saat 21.30’da Türkçe dublajlı ya da orijinal dilinde Türkçe alt yazı seçeneği ile FX ekranlarında.

Dramadan korkuya, animasyondan bilim kurgu ve fantastiğe, aksiyondan komediye kadar birçok farklı kategoride yapıma ev sahipliği yapan FX; renkli ve çeşitli bir dünyanın kapılarını aralıyor. FX kanalı; D-Smart, Tivibu, KabloTV, TV+ ve Vodafone TV platformlarından izlenebiliyor.

İlgili Linkler
Dizi Haberleri fx
Scroll Top