The Handmaid’s Tale, Exit, Hurt Locker ve Daha Fazlası Nisan’da BluTV’de

The Handmaid’s Tale, Exit, Hurt Locker ve Daha Fazlası Nisan’da BluTV’de

BluTV, Nisan ayında dikkat çekici yerli ve yabancı içerikleri kullanıcılarına sunarken, merakla beklenen iddialı özel yapım ‘Yeşilçam’ da 22 Nisan’da izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. Bütün dünyada ilgiyle takip edilen ‘The Handmaid’s Tale’in yeni sezonu ile ‘Exit’in ikinci sezonu da Nisan’da BluTV’de ekranlara gelecek. ‘Hurt Locker’, ‘Le Scaphandre et le Papillon’, ‘Just Mercy’, ‘The Assasination of Jesse James by the Coward Robert Ford’, ‘Richard Jewell’, ‘Blow’ ve ‘Long Shot’ gibi yabancı filmler ise Nisan programını dolduruyor.

Başrolünde Çağatay Ulusoy’un yer aldığı, usta yönetmen Çağan Irmak’ın yönetmen koltuğunda oturduğu BluTV’nin özel yapımı ‘Yeşilçam’ Nisan ayında çok konuşulan yapımlar arasında yer almaya hazırlanıyor. İzleyicilere sunacağı gösterişli atmosfer ve kadrosunda bir araya gelen birbirinden başarılı isimlerle 1960’lı yıllara zaman yolculuğu yapacağımız ‘Yeşilçam’ 22 Nisan’da BluTV’de ekranlara geliyor.

Yabancı içerikleriyle dikkatleri üzerine çeken dijital platform, dünyayı kasıp kavuran HBO dizisi ‘The Handmaid’s Tale’in yeni sezonunu da merakla beklenen yapımlar arasında yerini aldı. 28 Nisan’da Amerika’da yayınlanacak olan dizi, heyecanla beklenen yeni sezonuyla hemen bir gün sonra 29 Nisan’da izleyiciyle buluşuyor. Aynı zamanda, otuzlu yaşlarından önce multi-milyoner olan dört adamın gerçek hikayesini anlatan Norveç yapımı ‘Exit’ dizisinin 2. sezonu da yeni ayda ekranlarda olacak.

Nisan’da ayrıca ödüllü filmler BluTV’de sinemaseverlerle buluşmaya devam edecek. Ödüllü savaş filmi ‘Hurt Locker’ın yanı sıra felç geçiren bir editörün gerçek hayat hikayesini anlatan ‘Le Scaphandre et le Papillon’ ve insan hakları savunucusu bir avukatın adaletin yerini bulması için verdiği mücadeleyi merkezine alan ‘Just Mercy’ seçkide bulunan yapımlar arasında yer alacak. Başrolünde Brad Pitt’in yer aldığı, idolü olarak gördüğü Amerikalı haydutun çetesine katılan Robert Ford’un zamanla yaşadığı dönüşümü seyirciye sunan ‘The Assasination of Jesse James by the Coward Robert Ford’ da izleyicilere sevilen platformda seyir keyfi yüksek dakikalar yaşatacak.

Yönetmen koltuğunda Clint Eastwood’un oturduğu, bir güvenlik görevlisinin 1996 yılında yaşanan bir bombalamayla suçlanmasını anlatan ‘Richard Jewell’ın yanı sıra Nisan ayında başrollerini Johnny Depp ile Penelope Cruz’un paylaştığı, uyuşturucu baronu George Jung’un hayat hikayesini konu alan ‘Blow’ yayına girecek. Son olarak, Charlize Theron’la Seth Rogen’ı bir araya getiren romantik komedi ‘Long Shot’ yine Nisan ayında BluTV’de olacak.

Scroll Top