Akbank Sanat Çağdaş Vokal Günleri’ne Geri Sayım Başladı

Akbank Sanat Çağdaş Vokal Günleri’ne Geri Sayım Başladı

  • 10 - 30 Mayıs 2017
  • Biletli Giriş

Son yılların en başarılı caz vokalistlerinden olan Sarah Lancman’ın ünlü piyanist Giovanni Mirabassi eşliğinde 10 Mayıs Çarşamba günü gerçekleştireceği konser ile başlayacak olan Akbank Sanat Çağdaş Vokal Günleri kapsamında, mezzo soprano Ekin Bezirganoğlu ve piyanist Senem Zeynep Ercan’ın oluşturduğu İstanbulied 16 Mayıs Salı günü, ünlü pop ve rock şarkılarını sıradışı düzenlemelerle yorumlayan vokal-kontrbas ikilisi Le Bang Bang ise 24 Mayıs Çarşamba günü sahne alacak. Akbank Sanat Çağdaş Vokal Günleri, Türkiye’nin barbershop tarzı ilk vokal kuarteti olarak bu alanda öncülüğü üstlenen Barbershop İstanbul’un 30 Mayıs Salı günü gerçekleştireceği konser ile sona erecek.

Akbank Sanat Çağdaş Vokal Günleri kapsamında ayrıca Prof. Georg Grün, 13 Mayıs 2017, Cumartesi günü romantik dönem müziğiyle ilgili bir ustalık sınıfı düzenlecek ve açık prova gerçekleştirecek.

Etkinlik kapsamında ayrıca Rezonans grubu 15 Mayıs Pazartesi günü saat 20.00’de, Alman Romantik repertuarından koral eserlerle Emek Pera’da müzikseverlerle buluşacak.

İlgili Linkler
Etkinlikler Konser
Tüm Yorumlar0