Blue Man Group 2018’de Zorlu PSM’de

Blue Man Group 2018’de Zorlu PSM’de

  • 13 Şub - 4 Mar 2018
  • Biletli Giriş

İsmini, ekibin bizzat yaratıp bir kimlik haline getirdiği mavi karakterden alan; müzik, eğlence, sanat ve komedi öğelerini taşıyan sahne şovuyla dünyaca ünlü bir fenomene dönüşen Blue Man Group, Zorlu PSM ve BKM işbirliğiyle İstanbul’a geliyor.

Dev prodüksiyon, eşsiz enstrümanlar, etkileyici teknolojik detayların buluştuğu şaşırtıcı ve heyecan verici interaktif performanslarıyla Blue Man Group; Milano, Viyana ve Barselona gibi Avrupa şehirlerinin ardından, 13 Şubat – 4 Mart 2018 tarihleri arasında 24 performansla Zorlu PSM’de olacak.

Müzik, komedi ve teknolojiyi bir araya getiren Blue Man Group, 1991’den bu yana 20’den fazla ülkede, senede 3.600 kez sahnelendi ve 35 milyondan fazla kişi tarafından izlendi. Hiçbir gösterisi bir diğerine benzemeyen Blue Man Group, New York, Las Vegas, Boston, Chicago, Orlando ve Berlin’de büyük ilgi gören şovlarının yanı sıra dünya turneleriyle de grubun başarısını ve renklerini yansıtmaya devam ediyor. Grammy adaylığı bulunan grup, dünya çapında bir fenomene dönüşen gösterilerinin haricinde birçok farklı alanda başarısını kanıtlamış durumda. Film ve televizyon programlarına da müzikleriyle katkıda bulunan Blue Man Group, sonuncusu “THREE” olmak üzere kendi adlarıyla yayınladıkları albümlerle de büyük beğeni topluyor.

Tüm Yorumlar0
Scroll Top