Bomontiada’da Açık Havada Sinema ve Caz Keyfi

Bomontiada’da Açık Havada Sinema ve Caz Keyfi

Bomontiada Eylül ayına kadar yaz boyunca her Çarşamba TV+ sponsorluğunda “Açık Havada Başka Sinema”, her Cuma ise “Avluda Caz” konserlerine ev sahipliği yapıyor.

Konserlere ve açık hava sinemasına katılım ücretsizdir.

30 Temmuz Haftası Program:

Açık Havada Başka Sinema: Las Herederas // 1 Ağustos Çarşamba 21.30 – 23.05

Asunción’dan olan ve varlıklı ailelere sahip Chela ve Chiquita 30 yıldan fazladır beraberdirler. Ama son zamanlarda maddi durumları kötü gider ve eşyalarını satmaya başlarlar. Borçları yüzünden Chiquita dolandırılık suçuyla hapse girinde, Chela yeni bir gerçeklikle yüzleşir ve ileri yaşta bir grup varlıklı kadına taksi şoförlüğü yapmaya başlar. Bu sırada çok daha genç Angy ile tanışır, yeni ve güçlü ilişkiler kurmaya başlar.

*Sınırlı sayıda şezlonglu oturma düzeni bulunmaktadır. Şezlonglarda oturmak isteyen katılımcılar 19.00’da etkinlik alanı girişinde isimlerini yazdırmaları ve 20.30’da yerlerini almaları gerekmektedir. 21.00’da yerini almamış katılımcılar şezlongları diğer katılımcılar için açılıyor. Şezlongların dolması durumunda, oturmalı alana daha fazla katılımcı alınamıyor. Katılımcılarımız kendi sandalyelerini getirebiliyor. Yaş sınırı 15 yaş ve üzeridir.

Avluda Caz: Sahte Rakı // 3 Ağustos Cuma 20.30 – 22.30

Rock’n Roll ve blues türlerinde müzikleri sahneledikleri enerjik performanslarıyla tanınan Sahte Rakı 3 Ağustos’ta Avluda Caz kapsamında bomontiada’da.