Caz Aşkla Buluşuyor

Caz Aşkla Buluşuyor

  • 3 - 24 Şubat 2017
  • Biletli Giriş

Jazz Company müzikseverlere Şubat ayında Fötr Blues Band’ın özel performansı, İlham Gencer ve Nilüfer Verdi gibi çok özel isimler ile doyumsuz bir müzik ziyafeti yaşatacak. Müzik severlerin uğrak noktası Jazz Company’de başarılı doğaçlamalarıyla birçok müzik dinleyicisine blues’u sevdiren Fötr Blues Band, 03 Şubat Cuma akşamı, Türk caz sahnesinin yaşayan efsanesi İlham Gencer, 14 Şubat Salı akşamı ve Türkiye’nin ilk kadın caz piyanisti Nilüfer Verdi, ‘Caz’dan Yerel’e & Yerel’den Caz’a konsepti ile 24 Şubat Cuma akşamı sahne alacak.

Caz ve blues müziğin devlerini ağırlayan Jazz Campany, Şubat ayı boyunca birbirinden özel birçok performansa ev sahipliği yapıyor olacak. 1930’lu yılların Delta Blues’undan, 2000’li yılların jazzy ve funky öğeler içeren modern yaklaşımına ve müziklerinde geniş bir ilham yelpazesine sahip olan Fötr Blues Band, 03 Şubat Cuma akşamı sahne alıyor olacak.

14 Şubat Salı günü ise caz aşkla buluşacak. Sevgiler Günü’ne özel bir performans sergileyecek olan İlham Gencer, müzik severlere aşk dolu bir gece yaşatacak. Ayrıca New York New School ve Boston Berklee College of Music’te müzik eğitimini tamamlayan Türkiye’nin ilk kadın caz piyanisti Nilüfer Verdi, 24 Şubat akşamı, Apostolos Sideris ile birlikte yorumladıkları “Knidost” projesinden önemli türküler ile caz standartları seslendirecekler.

Birbirinden değerli müzisyenleri ile kulağa, sıcak ortamı ile göze, menüsünde yer alan “Summertime”, “Blue Moon” kokteylleri ve “Caz Yemeği” ile de damak zevkine hitap eden Jazz Company, adından sıkça söz ettirdiği “jam session”ları, sürpriz sanatçıları, yenilenen teknik donanım ve dekoruyla farklı etkinliklere ev sahipliği yapıyor.

JAZZ COMAPANY MART TAKVİMİ

03 ŞUBAT 2017 Fötr Blues Band

14 ŞUBAT 2017 İlham Gencer 14 Şubat

24 ŞUBAT 2017 Nilüfer Verdi Caz’dan Yerel’e & Yerel’den Caz

Yer: Jazz Company – Elite World İstanbul Otel

Adres: Şehit Muhtar Cad. No: 42 Taksim İstanbul

İlgili Linkler
Etkinlikler Konser
Tüm Yorumlar0
Scroll Top