Donny McCaslin 30 Nisan’da Zorlu PSM Studio’da

Donny McCaslin 30 Nisan’da Zorlu PSM Studio’da

  • Tarih: 30-04-2018
  • Yer: Zorlu Performans Sanatları Merkezi
  • Giriş: Biletli Giriş

Caz müziğin ABD’deki en başarılı temsilcilerinden Donny McCaslin, Garanti Caz Yeşili konserleri kapsamında gerçekleşecek Uluslararası Caz Günü Konseri’yle, 30 Nisan akşamı Zorlu PSM Studio’da büyülü bir akşama imza atacak…

Solo kariyerinin yanında, caz müziğin en önemli müzisyenleriyle birlikte 1998 yılından bu yana bir çok başarılı albüme imza atan Donny McCaslin, 2016 yılında David Bowie’nin son albümü Blackstar’daki performansıyla dünya çapında üne kavuştu. Müzik kariyerine 12 yaşında başlayan başarılı caz saksafoncusu McCaslin’in üç Grammy adaylığı bulunuyor. Bu özel konserde McCaslin’e basta Grammy adaylığı bulunana ve bundan önce Wayne Krantz, Tigran Hamasyan, Kneebody gibi önemli müzisyenlerle aynı sahneyi paylaşan Nate Wood, davulda ise efsane yetenek Zach Danziger eşlik edecek.

Virtüözler sahnede olacak.

Dünyanın en prestijli caz festivallerinde gösterdikleri etkileyici performanslardan sonra Uluslararası Caz Günü’nü Zorlu PSM’de kutlayacak Donny McCaslin Group’un konser biletleri, bugün (29 Mart) www.zorlupsm.com, www.biletix.com ve Zorlu PSM gişelerinde satışta.

*Konser biletleri, Garanti kredi kartlarına %20 indirimli olacak.