Grammy Ödüllü Jacob Collier İstanbul Caz Festivali Kapsamında UNIQ Açık Hava Sahnesi’nde

Grammy Ödüllü Jacob Collier İstanbul Caz Festivali Kapsamında UNIQ Açık Hava Sahnesi’nde

  • 18 Temmuz 2019
  • Biletli Giriş

İstanbul Kültür Sanat Vakfı tarafından, Garanti BBVA’nın sponsorluğunda bu yıl 26.sı düzenlenen İstanbul Caz Festivali, caz müziğinin önde gelen isimlerini ağırlamaya devam ediyor. Jacob Collier 18 Temmuz’da caz severlerle buluşmaya hazırlanıyor. Garanti BBVA’nın sponsorluğunda bu yıl 26. kez gerçekleştirilen İstanbul Caz Festivali, sınırsız hayal gücüyle yarattığı ve pek çok türü harmanlayan şarkılarıyla masalsı bir dünyanın kapılarını aralayan Jacob Collier’e ev sahipliği yapacak.

Genç yıldız müziğinde cazın yanı sıra a cappella, groove, folk, trip-hop, klasik müzik, Brezilya müziği, Gospel ve soul unsurları muhteşem doğaçlamalarıyla dinleyicilere UNIQ Açık Hava Sahnesi’nde unutulmaz bir gece yaşatacak.

Jacob Collier Hakkında:

Kendi odasından yayımladığı YouTube videolarıyla dünyaya açılan Y Jenerasyonu dehası Jacob Collier, 2016’da kendi çabalarıyla yayımladığı, bestelerinden yapımcılığına kadar her şeyi kendi üstlendiği albümü In My Room ile iki Grammy kazandı. Quincy Jones’un da radarına takılan Jacob, Herbie Hancock ve Hans Zimmer ile yaptığı işbirliklerinin yanı sıra, Pharrell Williams gibi yıldızlarla sahne aldı. Geçtiğimiz yıl dört bölümlük Djesse projesinin ilk albümünü yayımladı.

Etkinlik Saati: 21.00

 

İlgili Linkler
Etkinlikler Konser
Tüm Yorumlar0
Scroll Top