Hurts 10 Şubat’ta Zorlu PSM’de

Hurts 10 Şubat’ta Zorlu PSM’de

  • 10 - 10 Şubat 2018
  • Biletli Giriş

Elektronik müziğe kattıkları duygusal yorumlarıyla dikkat çeken, “Wonderful Life” ve “Stay” gibi yılların eskitemediği şarkıların sahibi Hurts, 10 Şubat Cumartesi akşamı Zorlu PSM Ana Tiyatro’da müzikseverlerle buluşacak. İngiliz synth-pop ikilisi, sevenlerine unutulmaz bir “Sahne Üstü Ayakta” konser deneyimi yaşatacak.

Adam Anderson ve Theo Hutchcraft’in Manchester’da bir araya gelerek 2009 yılında kurduğu Hurts, 70’lerin Krautrock’ından, 80’lerin new wave’inden ve 90’ların R&B’sinden ilham alıyor. 2009 yılında “Wonderful Life” şarkısı için ürettikleri özgün kliple adlarını duyuran ikili, 2010 yılına damga vuran “Happiness”, 2013’te yayımlanan “Exile” ve Madonna, Killers, Vampire Weekend gibi dünyaca ünlü müzisyenlerle çalışan isimlerin yapımcılığını üstlendiği “Surrender” albümleriyle müzik listelerini alt üst etti.

Geçtiğimiz Eylül ayında oldukça kişisel bir pop albümü olarak tanımladıkları “Desire”ı piyasaya süren ikili, yeni şarkılarında tutku, acı ve arzu temalarını işliyor. Synth-pop’un İngiltere’deki en başarılı temsilcilerinden Hurts, 10 Şubat akşamı Zorlu PSM Ana Tiyatro’da “Sahne Üstü Ayakta” konser düzeninde müzikseverlerle buluşmaya hazırlanıyor.

Kapı açılış: 21.00

Hurts: 22.00

Bilet fiyatı: 140 TL

İlgili Linkler
Etkinlikler Konser
Tüm Yorumlar0
Scroll Top