Imany Volkswagen Arena’ya Geliyor

Imany Volkswagen Arena’ya Geliyor

  • Tarih: 12-05-2018
  • Yer: Volkswagen Arena
  • Giriş: Biletli Giriş

Son dönem caz, soul ve funk müziğinin önemli temsilcilerinden Imany, Nina Simone ve Tracy Chapman gibi caz, soul ve folk müzikten beslenen şarkılarını 12 Mayıs’ta gerçeküstü deneyimlerin merkezi Volkswagen Arena’da İstanbullu müzikseverler için söyleyecek.

Pozitif deneyimiyle gerçekleşecek Imany konserinin biletleri Mobilet iOS ve Android uygulamaları ile mobilet.com üzerinden satın alınabiliyor.

Imany Hakkında

İlk albümü “Shape of a Broken Heart” ile üç ülkede platin plak ödülü kazanarak geniş bir hayran kitlesi edinen Imany, “Fransız Kadınları” filmine yaptığı bestelerle 1,5 milyona yakın sinemasevere ulaştı. Dinleyenleriyle bir yaşam kültürünü paylaşan Imany, şarkılarında aşktan kadın hakları mücadelesine, iklim değişikliğinden siyasi mücadelelere kadar pek çok konuya değiniyor. “There were tears” şarkısının da yer aldığı 2016 tarihli EP’sinin ardından, “The Wrong Kind of War” albümüyle dikkat çeken Imany, 26. Akbank Caz Festivali kapsamında Volkswagen Arena’da sahne aldı. Yaklaşık 6 bin kişiyle buluşan sanatçı, Volkswagen Arena’nın eşsiz akustiğinde izleyicilerin arasına inerek, şarkılarını mikrofonsuz, sesi hiç kaybolmadan söyledi ve izleyicilere eşsiz bir konser yaşattı.