Madame Tussauds’da Temmuz Ayı Boyunca Yüzde 50 İndirim Ziyaretçilerini Bekliyor

Madame Tussauds’da Temmuz Ayı Boyunca Yüzde 50 İndirim Ziyaretçilerini Bekliyor

  • 1 - 31 Temmuz 2017
  • Biletli Giriş

Madame Tussauds İstanbul’da Temmuz ayı boyunca hafta içi 12.00-14.00 saatleri arasında gişelerden alacağınız biletlerde %50 indirim ile ünlü yıldızları görebilirsiniz.

Hafta içi her gün 12.00-14.00 saatleri arasında gişelerden alınan biletlerde uygulanan %50 indirimi kaçırmayın, en sevdiğiniz yıldızlarla birlikte vakit geçirmenin keyfine varın.

İstiklal Caddesi üzerindeki Grand Pera binasında ziyaretçilerini karşılayan Madame Tussauds İstanbul’da; tarih, kültür-sanat, spor ve eğlence dünyasından 60’a yakın balmumu figürü arasında Mustafa Kemal Atatürk, Mevlana, Arda Turan, Angelina Jolie, Brad Pitt, Beren Saat, Kıvanç Tatlıtuğ, Justin Bieber, Madonna, Michael Jackson gibi isimler yer alıyor. Ziyaretçiler bu ünlü isimlerin figürlerini yakından incelerken, MFÖ ile aynı sahnede şarkı söyleyip, Victoria Beckham’la yan yana oturacakları, Michael Jackson’ın kostümünüyle dansedip, Messi ve Neymar ile aynı kaleye şut çekebilecekleri bir eğlence fırsatı yakalıyor; farklı zamanlarda farklı coğrafyalarda yaşamış olan ünlüleri bir arada görme şansına sahip oluyorlar.

İlgili Linkler
Etkinlikler Müze
Tüm Yorumlar0