Oscar Ödülleri Heyecanı Populist Bebek’te

Oscar Ödülleri Heyecanı Populist Bebek’te

  • 4 - 5 Mart 2018
  • Ücretsiz Etkinlik

Dünya sinemasının en prestijli ödüllerinden biri olan Oscar ödülleri, her yıl olduğu gibi bu yıl da yeni sahiplerini bekliyor. Ödül için yarışan filmlerin farklı kategorilerde değerlendirildiği dev sinema organizasyonu bu yıl 2003 yılından beridir Amerikan ABC kanalında sunduğu Jimmy Kimmel Live programıyla Emmy ödülü alan sunucu Jimmy Kimmel tarafından sunulacak.

The Populist Bebek, bu yıl 90. sı gerçekleşecek olan Oscar gecesi kapılarını tören bitimine kadar açık tutacak. Tüm dünyada canlı olarak yayınlanacak olan bu özel geceyi The Populist Bebek’in keyifli ortamında izlemek için 4 Mart Pazar gününü şimdiden ajandanıza not edin.

Oscar ödül törenine craft tatlar ve favori lezzetler eşlik ediyor

The Populist Bebek, tüm dünyanın heyecanla beklediği Oscar ödül törenini tam da gecenin mizansenine uygun olarak giriş katında yer alan büyük beyazperdeden canlı yayınlayacak. The Populist’in sevilen lezzetleri enginar dip, cheeseburger, parmesanlı ve maydanozlu geniş dilim patates kızartması, tütsülenmiş dana sosis, peynirli pizetta, kokoreç pizetta ve cheesecake’in servis edileceği geceye The Populist’in zengin craft tatları eşlik edecek. Sabahın ilk saatlerine kadar sürecek olan Oscar ödül gecesi The Populist farkıyla heyecanın doruklarda yaşandığı keyifli bir deneyime dönüşecek. Siz de bu özel gecede sinemanın en güçlü yapımlarının ödül heyecanına ortak olmak isterseniz The Populist Bebek’te yerinizi şimdiden ayırtın.

Tüm Yorumlar0
Scroll Top