Sónar Istanbul’un Müzik Programı Detayları Açıklandı

Sónar Istanbul’un Müzik Programı Detayları Açıklandı

  • 6 - 7 Nisan 2018
  • Biletli Giriş

Geçtiğimiz yıl ilk kez Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde gerçekleşen Sónar Istanbul, iki gün boyunca elektronik müzik sahnesinin birbirinden değerli DJ/prodüktörlerini ağırlamıştı. Bu yıl 25. yaşını kutlayacak müzik, yaratıcılık ve teknolojiyi buluşturan Sónar Festivali’nin İstanbul ayağı, 6-7 Nisan 2018 tarihlerinde yeniden Zorlu PSM’de gerçekleşecek.

Sónar Istanbul’un, Fatboy Slim, Black Coffee, Pan-Pot, Joseph Capriati, Erol Alkan, Forest Swords, Damian Lazarus & The Ancient Moons, Fatima Yamaha, Honey Dijon, Courtesy, Flava D, Vök, Vessels, Jon Hopkins ve daha birçok önemli sanatçının yer aldığı müzik programının detayları açıklandı. Müzik, yaratıcılık ve teknolojiyi buluşturan Sónar Istanbul’un bilet satışları devam ediyor.

Sónar Istanbul’un iki güne yayılan ve tüm isimleri açıklanan müzik programı, yerli ve yabancı elektronik müzik sahnesinde her biri kendi alanında başarıya ulaşmış değerli gruplar ve prodüktörlere ev sahipliği yapıyor. Canlı ve DJ performansların yanı sıra görsel işitsel şovlara da ev sahipliği yapacak Sónar Istanbul’un program detayları duyuruldu.

Plus D olarak adlandırılan, festivalin gündüz programına ait detaylar ise yine bu hafta içinde açıklanmaya başlayacak.

İlgili Linkler
Etkinlikler Konser