Sziget Festivali Dünyaca Ünlü İsimleri Özgürlükler Adasında Buluşturacak

Sziget Festivali Dünyaca Ünlü İsimleri Özgürlükler Adasında Buluşturacak

  • 8 - 15 Ağustos 2018
  • Biletli Giriş

Kendrick Lamar, Dua Lipa, Ezhel, Arctic Monkeys, Lana Del Rey, Gorillaz, Kygo, BaBa ZuLa ve daha yüzlercesi… Avrupa’nın en büyük kültür ve müzik festivallerinden biri olan Sziget Festivali müziğin dev isimlerini özgürlükler adasında 450 binden fazla müzikseverle buluşturmaya hazırlanıyor.

Photo: László Mudra

Yaza damga vuracak festivalin seyahat paketi satışları ise Sziget Türkiye’nin resmi seyahat sponsoru  www.tripoki.com seyahat portalı üzerinden devam ediyor. Festival için güçlerini birleştiren Sziget Türkiye ve Tripoki, bu sene ilk kez festival için otobüs de kaldıracak. Yaklaşık 20 saat sürmesi planlan otobüs seyahatinde, yol boyunca birbirinden harika lokasyonlarda küçük molalar verilecek. Sziget Festivali, her yıl olduğu gibi Budapeşte’de Tuna Nehri üzerindeki 108 hektar ormanlık alan Óbudai-sziget’te düzenlenecek. Sziget Festivali, Avrupa’nın en iyi festivallerinden biri olarak gösteriliyor.

Tüm seyahat ihtiyaçlarını karşılamanın yanı sıra dünyanın dört bir ucundan farklı etkinliklere bilet ve etkinlik paketi sunan ve Sziget Türkiye’nin resmi seyahat sponsoru Tripoki, tüm kredi kartı sahiplerine de 9’a kadar diledikleri sayıda taksit imkanı veriyor.

İlgili Linkler
Etkinlikler Festival Konser
Tüm Yorumlar0
Scroll Top