Zorlu PSM’de 17-24 Mayıs Haftası Etkinlikleri

Zorlu PSM’de 17-24 Mayıs Haftası Etkinlikleri

Zorlu PSM 17-24 Mayıs haftasında dopdolu bir programla eğlence ve müzik tutkunlarını bir araya getiriyor. Dünyaca ünlü müzisyenler ve sanatçıların bir araya geldiği programı ajandanıza not almayı unutmayın!

PSM Caz Festivali: Stavroz (Live) // 17 Mayıs Cuma // Turkcell Sahnesi – Sahne Üstü Ayakta // 00.30

Belçika’nın 2010’larda müzik dünyasına kazandırdığı en dinamik ekip Stavroz, dans müziğine getirdikleri yeni atmosferi Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’ne yayıyor. House ritimlerini canlı perküsyonlar, devinimli baslar, gitar, klavye ve trompet unsurlarıyla çevreleyerek insan ruhunun inceliklerine dokunan Stavroz, farklı ses boyutları yaratmaya yönelik bitmek bilmeyen iştahı sayesinde elektronik dans müziğini sınırların çok ötesine taşıyor.

Kapı Açılış: 22.00

Tolga Duyan feat. Bulut Adalı Seçkin (live on sax): 23.00

Stavroz: 00.30

Schnell Schnell: 02.00

Bilet Fiyatları: Genel Satış – 120 TL // Öğrenci – 18 Yaş Altı – 70 TL

PSM Caz Festivali: Joep Beving // 17 Mayıs Cuma // Turkcell Platinum Sahnesi // 20.30

Yarattığı dingin melodilerle neo-klasik müziğin hızla parlayan ismi Joep Beving, Henosis isimli üçüncü albümünün Avrupa Turnesi kapsamında Zorlu PSM Turkcell Platinum Sahnesi’ne konuk olacak. Joep Beving, PSM Caz Festivali programında yer alan performansıyla dinleyenleri günümüz dünyasının kaosundan uzaklaştıracak hoş bir gece sunacak.

Kapı Açılış: 20.30

Joep Beving: 21.30

Bilet Fiyatları: 1. Kategori; Tam 80 TL // Öğrenci 60 TL

2. Kategori; Tam 60 TL // Öğrenci 45 TL

PSM Caz Festivali: Ephemerals // 17 Mayıs Cuma // %100 Studio // 22.00

Retro soul estetiğini modern bir bakış açısıyla yorumlayan Ephemerals, bugüne kadar Glastonbury, Bestival ve Mostly Jazz gibi dünyanın ikonik festivallerinde boy göstermelerinin ardından 17 Mayıs’ta PSM Caz Festivali’nde! Zaman içinde caz, afrobeat, hip hop, psikedelik ve rock etkileşimlerinin daha sıkı birbirine kaynaştığı Ephemerals’ın müziğine, kurucu gitarist Hillman Mondegreen ile bir Fransa turnesi esnasında tanışarak bu parlak ekibe katılan Wolfgang Valbrun’un tutkunun ve acının hakkını veren vokaliyle imzasını atıyor. Grup, enerji dolu performansıyla İstanbullu müzikseverlerin hafızalarına kazınacak bir konser deneyimi yaşatacak.

Kapı Açılış: 22.00

Ephemerals: 23.00

Bilet Fiyatları: Erken Dönem – 75 TL // Öğrenci – 60 TL

Ayşe Sicimoğlu // 17 Mayıs Cuma // touché // 18:30

Sorbonne Universitesi, École Normal de Musique ve M.I.A.M’dan mezun olan Ayşe Sicimoğlu henüz 19 yaşındayken babası Ayhan Sicimoğlu’nun Friends&Family albümünde yer aldı. 2016 yılında klasik müzik icra ettiği ”Velvet” isimli müzik grubunu kurdu. Hiçbir kalıba giremediği için kendi müziğini yaratan Sicimoğlu, klasik müzik temelli teknik yeteneği ve bilgisini hayal gücüyle birleştirdiği bu yeni müzik türünde klasik müzikle 80 ve 90’ların pop ve rock soundlarını bir araya getiriyor, arada caz ve rock coverlarına da yer veriyor.

Kapı Açılış: 18.30

Ayşe Sicimoğlu: 21.30

Bilet Fiyatları: Tam – 80 TL

Hayal Çalan Cadı // 18 Mayıs Cumartesi – 19 Mayıs Pazar // Turkcell Platinum Sahnesi // 12.00

Müziğin, dansın, sihrin yani aslında bilimin bir arada olduğu Zorlu Çocuk Tiyatrosu’nun Hayal Çalan Cadı oyunu, Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde minik tiyatro severleri ağırlıyor.

Bilet Fiyatları: 1. Kategori – 20 TL // 2. Kategori – 10 TL

Vestel Gururla Yerli Konserleri: Mor ve Ötesi // 18 Mayıs Cumartesi // Turkcell Sahnesi // 20.30

Türkiye’de rock müziğin gidişatını değiştiren grup Mor ve Ötesi, en sevilen şarkılarıyla yeniden Zorlu PSM’de! Vestel Gururla Yerli Konserleri kapsamında 18 Mayıs’ta müzikseverlerle buluşacak grup, Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde gerçekleştirdikleri unutulmaz performanslara bir yenisini daha ekleyecek!

Kapı Açılış: 20.30

Mor ve Ötesi: 21.30

Bilet Fiyatları: Erken Dönem – 80 TL // Öğrenci – 60 TL // Öğrenci – 18 Yaş Altı – 60.00 TL 

Mercedes-Benz Sunar: PSM Caz Festivali: John Scofield Combo 66 featuring Vicente Archer, Gerald Clayton & Bill Stewart // 18 Mayıs Cumartesi // Turkcell Platinum Sahnesi // 20.30

Gitarın zamanın ötesinde ustası John Scofield, 66. yaşını kutlayan son albümünün turnesi kapsamında 18 Mayıs’ta Turkcell Platinum Sahnesi’nde İstanbullu dinleyicileriyle buluşuyor. Scofield, uzun yıllardır yol arkadaşı davulcu Bill Stewart’ın yanı sıra iki yeni isim, piyanist Gerald Clayton ve basçı Vicente Archer ile beraber kaydettiği son albümü Combo 66’in turnesi kapsamında Mercedes-Benz Türkiye ana sponsorluğunda Zorlu PSM Turkcell Platinum Sahnesi’ni onurlandıracak.

Kapı Açılış: 20.30

Etkinlik: 21.00

Bilet Fiyatları: 1. Kategori; Tam 90 TL // Öğrenci 67,50 TL

2. Kategori; Tam 70 TL // Öğrenci 52,50 TL

PSM Caz Festivali: Esra Zeynep Yücel // 18 Mayıs Cumartesi // touché // 18.30

Stanford Jazz Akademisi’ne kabul edilen sayılı müzisyenlerden biri olan Esra Zeynep Yücel, cazın köşe taşını oluşturan parçaları ile ülkemizin en önemli caz müzisyenlerinden gitarist ve besteci Önder Focan yönetiminde; saksofon’da Çağdaş Oruç, kontrbas’ta Yarkın Tuncer ve davul’da Burak Cihangirli’den oluşan orkestrası ile PSM Caz Festivali’nde!

Kapı Açılış: 18.30

Esra Zeynep Yücel: 21.30

*Bütün biletler tükenmiştir.

İstanbul Street Dans Karnavalı // 18 Mayıs Cumartesi // Sky Lounge // 17:30

Bu sene İstanbul Street Dans Karnavalı bünyesinde üçüncü kez düzenlenecek olan “SHOW ZONE” etkinliği, genç koreograflara, profesyonel ve amatör dansçılara yeteneklerini sergileyecekleri, bilgilerini paylaşacakları, yarışacakları, öğretecekleri ve ögrenecekleri bir ortam yaratıyor. Show Zone, ulusal ve uluslararası platformda ülkemizi tanıtmada önemli bir görev üstlenen etkinlik, bu sene de Zorlu PSM’deki Sky Lounge’da gerçekleşecek.

Bilet Fiyatları: Tam – 40 TL

PSM Caz Festivali – Çocuk Atölyesi: 3 Boyutlu Pop-Up Kolaj Atölyesi // 19 Mayıs Pazar // Galeri Alanı // 14.30

PSM Caz Festivali kapsamında ücretsiz gerçekleşecek 3 Boyutlu Pop-Up Kolaj Atölyesi’nde çocuklar kendi caz sahnelerini oluşturacak. Minikler farklı görsel malzemeleri kullanarak kendilerine 3 boyutlu, caz ve müzik temalı bir kolaj hazırlayacaklar.

Süre: 60 dk

*Aile eşliğinde 7 yaş üzeri çocuklar için uygundur. Kapasite ile sınırlıdır.
Kayıt için: http://www.zorlupsm.com/tr/ozel-form/psm-caz-festi…

Kader Can // 19 Mayıs Pazar // %100 Studio // 21:00

İlk oyunu ‘’Sen İstanbul’dan Daha Güzelsin’’ ile geniş bir seyirci kitlesine ulaşan ve Afife Jale, Sadri Alışık ve Tiyatro Eleştirmenleri Birliği ödülleri alan Bam İstanbul’un ikinci oyunu ‘’Kader Can’’, 19 Mayıs tarihinde %100 Studio’da seyircisiyle buluşuyor.

Süre: 90 dk. / Tek perde

Bilet Fiyatları: Tam – 60 TL / Öğrenci – 40 TL

Royal Opera House Gösterimleri: Kaderin Gücü (La Forza del Destino) // 20 Mayıs Pazartesi // %100 Studio // 19.30

Verdi’nin epik operası Kaderin Gücü (La Forza del Destino), Royal Opera House Gösterimleri kapsamında %100 Studio ekranına taşınıyor. Güçlü müziği ve kilometreler boyunca sürdürdüğü acı intikam hikayesini anlatan, üstün bir oyunculuk ve şan kabiliyeti gerektiren operada başrolleri Jonas Kaufmann ve Anna Netrebko paylaşıyor.

Bilet Fiyatları: 40 TL

PSM Caz Festivali: Jazz It Up! – Elif Cohaz Quintet // 20 Mayıs Pazartesi // Amfi // 19.00

PSM Caz Festivali kapsamında, Zorlu PSM’nin genç sanatçılara performans deneyimi sunmak amaçlı sahnesini açtığı Jazz It Up projesi, 20 Mayıs Cuma akşamı Elif Cohaz Quintet ile devam ediyor.

PSM Caz Festivali kapsamında ücretsizdir.

Kaan Sekban Saçmalar // 20 Mayıs Pazartesi // Turkcell Platinum Sahnesi // 21.00

10 yıl boyunca kurumsal hayatta bir plaza insanı olarak çalıştıktan sonra yurt dışında oyunculuk eğitimi alıp beyaz yakalı hayata veda eden Kaan Sekban, kendi odasından yaptığı talk şovları bir adım öteye taşıyarak Zorlu PSM’de seyirci karşısına çıkıyor.

Bilet Fiyatları: Tam – 70 TL

Gece Sempozyumu // 21 Mayıs Salı // Sky Lounge // 21:00

Flaman Kraliyet Tiyatrosu yönetmenlerinden Mesut Arslan’ın yönetmen koltuğunda oturduğu; Güven Kıraç, Derya Alabora, Serhat Kılıç ve Mert Fırat gibi usta oyuncuların rol aldığı Gece Sempozyumu, Türkiye’de daha önce eşi benzeri görülmemiş bir tiyatro deneyimi sunuyor.

Süre: 90 dk. / Ara yoktur.

Bilet Fiyatları: Tam – 90 TL // Öğrenci – 60 TL

Aşk ve Mucize – Magic Kabare – Kubilay QB Tunçer // 21 Mayıs Salı // touché // 21.00

İngiliz The Independent gazetesinin “sahnelerimizde görmeye alışık olmadığımız türden bir karizma” diye nitelendirdiği QB Tunçer’in Aşk ve Mucize isimli interaktif sihir gösterisi, izleyicileri touché’de 70 dakikalık keyifli bir yolculuğa çıkarıyor.

Bilet Fiyatları: Tam – 80 TL // Öğrenci – 60 TL

*1 atıştırmalık veya 1 standart içecek ikramdır

 Vestel Gururla Yerli Konserleri: Kalben // 21 Mayıs Salı // %100 Studio // 20.00

Yeni nesil şarkıcı ve söz yazarı ekolünün ülkemizdeki en başarılı temsilcilerinden Kalben, Vestel Gururla Yerli Konserleri’yle 21 Mayıs’ta %100 Studio’ya konuk oluyor. Hikaye anlatıcılığı konusundaki yetkinliğini şarkı sözlerine yansıtan genç müzisyen, dinleyiciyle yeniden şekillendireceği hikayeler için müzikseverleri keyifli performansına davet ediyor.

Kapı Açılış: 20.00

Kalben: 21.00

Bilet Fiyatları: Tam – 80 TL // Öğrenci – 60 TL

PSM Caz Festivali: Kamaal Williams // 22 Mayıs Çarşamba // %100 Studio // 20.30

Modern cazın en özgün temsilcisinden, İngiliz müzisyen ve prodüktör Kamaal Williams, PSM Caz Festivali’nde! 70’ler fusion caz geleneklerine duyduğu aşkı funk, hip hop ve dans müziğiyle harmanlayarak 21. yüzyıl Londrasına has, sımsıcak tınılar yakalayan sanatçı, eklektik house müzik prodüksiyonlarını Henry Wu adı altında yayınlamayı sürdürürken, 2016’da davulcu Yussef Dayes ile kurduğu Yussef Kamaal isimli ortaklığı Black Focus isimli bir albümle taçlandırdı ve dünyayı kasıp kavuran turneler yaptı. Modern caz ve Londra sahnesi adına son yılların çığır açan müzik olayını deneyimlemek isteyenler, 22 Mayıs’ta %100 Studio’ya bekleniyor.

Kapı Açılış: 20.30

Kamaal Williams: 21.30

Bilet Fiyatları: Tam – 75 TL // Öğrenci – 60 TL

Vestel Gururla Yerli Konserleri: Edip Akbayram // 22 Mayıs Çarşamba // Turkcell Sahnesi // 20.30

Edip Akbayram, en özel repertuvarı ve efsaneleşmiş şarkılarını, 22 Mayıs’ta Zorlu PSM Atlantis Yapım işbirliğiyle gerçekleşen Vestel Gururla Yerli Konserleri kapsamında Zorlu PSM’de tüm müzikseverlerle birlikte seslendirecek.

Kapı Açılış: 20.30

Edip Akbayram: 21.00

Bilet Fiyatları: 1. Kategori – 160 TL // 2. Kategori – 130 TL //3. Kategori – 110 TL // 4. Kategori – 90 TL // 5. Kategori – 65 TL // 6. Kategori – 50 TL

PSM Caz Festivali: Geeva Flava / Bidar // 22 Mayıs Çarşamba // touché // 18.30

Her üyesiyle müziğin bir yolculuk olduğuna inanan grup Geeva ile sadece enstrümanlarla değil kendini çevreleyen tüm ses unsurlarından ilham alarak kurgulayan Bidar, 22 Mayıs akşamında Zorlu PSM touché’de dinleyicilerle buluşuyor.

Kapı Açılış: 18.30

Bidar: 21.00

Geeva Flava: 22.00

Bilet Fiyatları: Tam – 70 TL // Öğrenci – 50 TL

PSM Caz Festivali: Barış Demirel – Barıştık Mı / Efe Demiral ‘Uyku Pansiyon’ // 23 Mayıs Perşembe // touché // 18.30

Caz, hiphop, ambient, ve progresif müzik gibi farklı janralardan ilham alarak trompet odaklı rock müzik icra eden Barış Demirel, Zorlu PSM Touché’de. Aynı gecede ikinci albümü ‘Uyku Pansiyon’ 2019 yılının Ocak ayında dinleyicileriyle buluşan Efe Demiral, Barış Demirel’le aynı sahneyi paylaşacak.

Kapı Açılış: 18.30

Efe Demiral: 21.00

Barış Demirel: 22.00

Bilet Fiyatları: Tam – 70 TL // Öğrenci – 50 TL

PSM Caz Festivali: Caz’lık Sinema – Grease // 23 Mayıs Perşembe // Amfi // 20.00

PSM Caz Festiali kapsamında ücretsiz olarak Zorlu PSM Amfi’de gerçekleşen Caz’lık Sinema, 23 Mayıs Perşembe akşamı kült müzikal Grease’i izleyicilerle buluşturuyor. Broadway’den beyazperdeye uyarlanarak sinema tarihinin unutulmaz yapımlarından biri haline gelen Grease, 1978 yılından bu yana güncelliğini koruyor. Başrollerini John Travolta, Olivia Newton-John ve Stockard Channing’in paylaştığı, 1950’lerde geçen müzikal romantik komedi türündeki film Danny ve Sandy’nin dillere destan aşkını ve yaşadıkları mücadeleleri konu alıyor.

*Bu etkinlik ücretsizdir.

Lokalize: Şenay Lambaoğlu // 23 Mayıs Perşembe // %100 Studio // 20.00

Dönemin en özgün kadın vokallerinden Şenay Lambaoğlu, yerli sahnenin başarılı müzisyenlerinin ağırlandığı Lokalize serisi kapsamında 23 Mayıs akşamı Zorlu PSM %100 Studio’da!

Kapı Açılışı: 20.00

Şenay Lambaoğlu: 21.00

Bilet Fiyatları: Tam – 60 TL // Öğrenci – 40 TL

PSM Caz Festivali: Jazz It Up! – aytenbando // 24 Mayıs Cuma // Amfi // 19:00

aytenbando, Yaren Özhuy’un etrafına topladığı teyze ruhlu müzisyenlerden oluşan; caz, pop ve farklı türlerden beslenen bir müzik platformudur. Sabit bir kadro benimsemeden, herkese açık ve herkese hitap eden bir oluşum olmayı hedefleyen aytenbando, dinamik performansıyla müzikseverlerle buluşacak.

*Bu etkinlik ücretsizdir.

PSM Caz Festivali: An Evening With Chris Botti // 24 Mayıs Cuma // Turkcell Sahnesi // 20:30

Trompetin Grammy ödüllü ustasında kalp kıran derinliklere romantik ve hüzünlü bir yolculuk yapmaya hazır mısınız? Özellikle 2000’lerden bu yana yayınladığı albümlerle Amerika’nın en popüler ve çok satan enstrüman müzisyenlerinden biri haline gelen Chris Botti, caz ve pop türlerini kendine özgü bir harmanla ve yoğunlaşmış bir hüzün hissiyle aynı potada eriterek PSM Caz Festivali kapsamında müzikseverlere buluşacak.

Bilet Fiyatları:

Tam | 2. Kategori – 150 TL //3. Kategori – 120 TL // 4. Kategori – 100 TL // 5. Kategori – 80 TL

Öğrenci | 2. Kategori – 112.50 TL //3. Kategori – 90 TL // 4. Kategori – 75 TL // 5. Kategori – 60 TL

Şokopop Watch & Party: Kan Davası: Demet vs Hande // 24 Mayıs Cuma // %100 Studio // 20:00

Frenemy kelimesinin hakkını sonuna kadar veren popun polemiksever kraliçeleri Hande ve Demet’in hikayesi epik finaliyle karşınızda! Daha fazla mahkeme, daha fazla evlilik, daha fazla kavga ve bir çok juicy detayla “Kan Davası: Demet vs Hande” geri dönüyor. Şokopop’un geceye özel dj seti ve görselleri eşliğinde pop, polemik ve ucuzlukla dolu bir geceye davetlisiniz!

Bilet Fiyatları: Tam – 60 TL / Öğrenci – 40 TL

Tüm Yorumlar0
Scroll Top